Як зробити ремонт, який не вийде з моди

Ремонт – справа трудомістка і дорога. З одного боку, багато хто з нас мріє оновити інтер’єр, але з іншого – кожен розуміє, що на певний проміжок часу в нашому житті зникнуть такі поняття, як чистота, тиша, спокій і комфорт.

Як бути, якщо оновлення інтер’єру вже назріло, але знову переживати страх капітального ремонту через 8-10 років – немає бажання? Відповідь проста: зробити ремонт, який не вийде з моди протягом найближчих 20 років, і який можна легко оновити, лише перефарбувавши стіни і замінивши елементи декору інтер’єру.

Вічна класика або тренди, які будуть актуальними завжди

Які ж стилі інтер’єру гарантовано не втратить своєї актуальності протягом кількох наступних десятиліть? У цьому питанні дизайнери інтер’єрів одностайні: якщо Ви хочете, щоб стиль Вашого інтер’єру ще довго не вийшов із моди, вибирайте скандинавський стиль та неокласику.

Скандинавський стиль – це стиль інтер’єру, в якому використовуються м’які, нейтральні кольори: бежевий, білий, а також пастельні тони. Таке колірне рішення служить спокійним, по суті, нейтральним фоном для Ваших меблів і декору, дозволяючи Вам, при необхідності, повністю змінювати зовнішній вигляд інтер’єру за рахунок зміни декору та предметів меблів, не торкаючись питання ремонту приміщення.

Простір у скандинавському стилі завжди просто, лаконічно та елегантно, в ньому багато світла та повітря, а використання натуральних матеріалів у декоруванні такого інтер’єру – надає йому особливого шарму. Однією з важливих відмінних рис стилю є практичність і знаходження речей у вільному доступі – це робить дизайн інтер’єру в скандинавському стилі не тільки стильним рішенням поза часом, але також і дуже зручним для життя.

Неокласика неодмінно сподобається людям, які віддають перевагу традиційним інтер’єрним рішенням. На відміну від традиційного класичного дизайну, неокласика дарує нам традиційні класичні елементи в сучасному прочитанні. Стилістика неокласики передбачає розкіш і статусність, стриманість і виразність, спокій та гідність, приховані навіть у дрібницях. Приміщення у стилі неокласика має бути просторим, стриманим у відтінках, а яскраві акценти необхідно розставляти лише точково.

Вибравши для оформлення інтер’єру один із цих двох стилів, Ви подаруєте простору стиль, який буде актуальним протягом довгих років, а собі – можливість, за необхідності, швидко освіжити інтер’єр за мінімальних витрат.

З чого розпочати ремонт?

  1. Якщо Ви плануєте ремонт «на віки», найважливіше правило – це не економити на обробці поверхонь: підлог, стель та стін. Стяжка повинна бути виконана максимально якісно, ​​а покриття для підлоги – бути здатним прослужити довгі роки і легко реставруватися у разі настання такої необхідності. Всім цим вимогам відповідають натуральні матеріали: паркет дерев’яний або підлога з масиву дерева. Важливо: обов’язково проконсультуйтеся зі спеціалістами з приводу вибору породи дерева та правильного догляду за матеріалом. Ще одним вдалим рішенням для оформлення підлог є плитка. Вибираючи плитку, необхідно звернути увагу на матеріали з високими показниками зносостійкості, а також не пористою, гладкою поверхнею – адже з часом відчистити структурну або пористу поверхню буде дуже складно. Також не забувайте час від часу оновлювати затірку в міжплиткових швах.
  1. Не заощаджуйте на сантехніці та комунікаціях – трубах, електропроводці: у цьому пункті пояснюючі коментарі просто зайві.
  2. Будьте обережні з яскравими квітами – прагнете нейтральних відтінків в обробці інтер’єру, вони дозволять Вам легко видозмінити інтер’єр, не вдаючись до ремонту.
  3. Вибираючи колір поверхонь для кухні, враховуйте важливе правило: на матових поверхнях світлих відтінків менше видно подряпини і потертості, тому краще віддати перевагу не глянцевим, світлим стільницям та предметам меблів.
  4. Останнім, але найважливішим правилом при створенні довговічного інтер’єру є грамотний підхід до вибору будівельної бригади: не довіряйте проведення робіт випадковим робітникам, орієнтуйтеся на відгуки в інтернеті та відгуки друзів та знайомих, а також ретельно перегляньте приклади робіт компанії, щоб переконатися у кваліфікації майстрів.

Ну, щоб бути впевненими в тому, що Ваш новий інтер’єр буде не тільки красивий і довговічний, але також і зручний – рекомендуємо перед початком ремонту замовити дизайн-проект приміщення.