Як вибрати стиль інтер’єру для вашої майбутньої оселі

Бунтарський лофт і шикарна неокласика, повітряний скандинавський стиль і популярний мінімалізм – коли Ви плануєте ремонт або переїзд в нове житло, питання вибору стилю майбутнього інтер’єру виявляється найскладнішим завданням.

Стилів інтер’єру дуже багато, як вибрати якийсь один і не помилитися? Здавалося б, все просто, варто лише визначитися зі своїми смаковими уподобаннями. Однак, насправді, вибрати стиль інтер’єру для майбутньої квартири чи будинку, який буде не тільки емоційно комфортний, але також актуальний та практичний – не так просто.

Прислухайтеся до своїх бажаньКак выбрать стиль интерьера

Перший крок, з якого слід почати створювати свій новий інтер’єр – це пошук ідей оформлення простору в Інтернеті, а також спеціалізованих журналах. Звичайно, навряд чи Вам вдасться знайти ідею, яка ідеально втілює всі Ваші мрії про майбутній інтер’єр, на одній картинці. Десь Вам сподобається інтер’єр приміщення цілком, а на одній із фотографій – окремі дизайнерські рішення. Але, зберігши достатню кількість ідей, що сподобалися, Ви не тільки зможете скомпонувати з них ідеальний інтер’єр, але також, швидше за все, з подивом виявите, що всі обрані Вами дизайнерські рішення належать до якогось певного стилю. Таким чином, Ви отримаєте уявлення про те, якому стилю інтер’єру Ви віддаєте перевагу.

Інтер’єр повинен відповідати стилю життя господарів

Який спосіб життя Ви ведете? Вибираючи стиль інтер’єру, дуже важливо розуміти, що для того, щоб Вам було в ньому комфортно, він повинен відповідати Вашому способу життя.

Якщо Ви любите природу та розумієте всю важливість піклування про неї, зверніть увагу на рустикальний або еко-стиль, також, можливо, Вам сподобається популярний сучасний тренд – використання стабілізованого моху в інтер’єрі. Якщо хтось із членів Вашої родини страждає на алергію, або Ви любите ідеальну чистоту – не вибирайте стилі з великою кількістю текстилю, хитромудрими меблями та безліччю аксесуарів: найкомфортнішими стилями для Вас можуть стати мінімалізм або аскетизм.

Словом, слід розуміти, що вибраний стиль – не просто красива картинка. Інтер’єр також має відповідати Вашим потребам та особливостям звичного побуту сім’ї.

Розраховуйте можливості

Плануючи стиль інтер’єру для майбутньої квартири чи будинку, важливо правильно розрахувати свої можливості. Наприклад, якщо Вам до душі класичний стиль, – необхідно розуміти, що він передбачає наявність великих площ та високих стель, тому реалізувати його у стандартній «хрущовці» – просто не вийде. Також важливий і фінансовий бюджет заходу: наприклад, оформлення житла в стилі лофт або класичному стилі – вважається найдорожчим варіантом інтер’єру, тоді як мінімалізм і скандинавський стиль обійдуться Вам значно дешевше.

Сучасні модні тренди у дизайні інтер’єру

Якщо Ви не можете визначитися зі стилем, який Вам найбільше до вподоби, можна спробувати вибрати оформлення інтер’єру відповідно до поточних трендів. Наймоднішими стилями на сьогоднішній день є:

  • Лофт
  • Неокласика
  • Скандинавський стиль
  • Мінімалізм
  • Аскетизм.

Зважаючи на їх високу популярність, знайти безліч варіантів оформлення приміщень у даних інтер’єрних стилях і вибрати найближчий Вам – не складе особливих труднощів.

Також, допомогти скласти план майбутнього інтер’єру, Вам допоможе список главных интерьерных трендов 2021 года. А якщо Ви хочете максимально заощадити бюджет сім’ї, Вам знадобляться наші поради про те, як зробити ремонт, який довгі роки не вийде з моди, а також про те, як зробити надійний та довговічний ремонт.

Определиться со стилем будущего интерьера – непростая задача. Однако, найдя и со вкусом скомпоновав различные дизайнерские решения, – Вы сможете самостоятельно создать интерьер, идеально подходящий Вам и Вашей семье.