ТОП-5 простих способів покращити інтер’єр за допомогою фарби

Фарба є одним з найзручніших і найлегших в роботі оздоблювальних матеріалів, за допомогою якого, без особливих зусиль, можна створити яскравий і незабутній інтер’єр. Однак, плануючи роботи, слід пам’ятати, що колірне рішення інтер’єру має важливе значення не тільки як естетична складова нашого життя, — давно доведено, що колір впливає, а до певної міри навіть визначає настрій мешканців будинку. Іноді буває так, що колірний настрій погано відбивається на Вашому самопочутті або просто став дратувати колір, обраний для фарбування стін або інших предметів інтер’єру. Життя в такому інтер’єрі щодня згубно впливатиме на Ваше самопочуття та настрій.ТОП-5 простых способов улучшить интерьер с помощью краски

Однією з найважливіших переваг фарби є той факт, що, на відміну від шпалер (і не кажучи вже про кахельну плитку), якщо Ви вирішите змінити колірний настрій інтер’єру за допомогою фарби, – це забере у Вас набагато менше сил, часу і вимагатиме менших фінансових. витрат, тому, Ви зможете легко перефарбувати стіни в інший колір, і тим самим швидко та просто змінити інтер’єр до невпізнання.

Однак, не подумайте, що фарба в інтер’єрі – це лише матеріал для однотонного оздоблення стін: насправді, фарба здатна подарувати Вам практично необмежені можливості покращити й інші деталі дизайну, зробивши його по-справжньому самобутнім і навіть ексклюзивним. У цій статті ми розповімо Вам про п’ять простих та незвичайних способів покращити інтер’єр за допомогою фарби.

Спосіб №1: градієнт або техніка омбре

Одним із популярних сучасних трендів у макіяжі та фарбуванні волосся – є фарбування в техніці омбре: безліч дівчат вже довели власним прикладом, наскільки цікаво та незвичайно виглядає даний прийом на людині. Однак, мода на омбрі не оминула і дизайни інтер’єру: ефект омбре на стінах виглядає не менш цікаво та колоритно в інтер’єрі будь-якого приміщення.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою в техніці омбре вимагає тонкого та розвиненого почуття смаку: основний секрет краси цієї техніки полягає у правильному підборі кольорів для градієнта. Деякі відтінки чудово виглядатимуть на всіх стінах приміщення, а іншими – краще оформити тільки акцентну стіну, залишивши інші стіни нейтральним, фоновим відтінкам. В обох випадках Ви зможете отримати ексклюзивний і незабутній результат.

Спосіб №2: фарбування меблів та стін однією фарбою

Незвичайне, і від того ненудне рішення – фарбування стін та меблів фарбою одного відтінку. Найчастіше дизайнери використовують цей прийом у тому випадку, коли необхідно гармонійно розмістити в інтер’єрі масивні предмети меблів. Якщо у Вас також є проблема з занадто габаритними меблями – буквально «розчинити» їх у просторі допоможе простий прийом: пофарбуйте меблі в тон стін, причому як зовні, так і зсередини, і вони просто зникнуть в інтер’єрі.

Спосіб №3: «смугасті» стіни

Хто сказав, що принти – це ексклюзивна особливість шпалер? За допомогою фарби також можна створити цікавий, ексклюзивний малюнок на стінах: смужки різної ширини та відтінків, круги, класичний квітковий принт – за допомогою трафаретів або звичайного малярського скотчу Ви зможете відтворити на своїх стінах щось цікавіше, ніж стандартні шпалерні принти, а також скоригувати пропорції та обсяги приміщення.

Спосіб №4: кольорова підлога

Ми звикли до того, що акцентною може бути стіна або декоративні деталі інтер’єру. Однак підлога, 70-80% якої зазвичай залишається «на виду» і не примушується меблями, може стати не менш ефектним акцентом інтер’єрної композиції.

І варіантів тут безліч: пофарбуйте підлогу в яскравий, контрастний іншим елементам дизайну, відтінок або спробуйте поєднувати його за кольором зі стелею або стінами. Створіть ексклюзивний принт або просто намалюйте на ньому килимок або іншу яскраву деталь. Зробіть його глянцевим, на противагу решті поверхонь або, навпаки, створіть матову поверхню за допомогою спеціальної матової фарби: трохи сміливості та натхнення, а також якісна, стійка до стирання, фарба, і результат здивує навіть автора перетворень.

Спосіб №5: фарбування радіаторів опалення

Набридли нудні, білі батареї? Псує інтер’єр радіатор стандартної форми? Вдихніть життя за допомогою фарби!

Фарбування стін водоемульсійною фарбою – здається простішим завданням, ніж підбір нового дизайну для такої звичної деталі інтер’єру, як батареї. Однак і тут Ви можете скористатися деякими модними ідеями: техніка омбре – чудово підходить не тільки для фарбування стін, але і для оформлення батарей. Крім того, колір батарей можна «зрифмувати» з іншою яскравою деталлю інтер’єру, додавши йому балансу та гармонії, або й зовсім – зробити акцентною деталлю інтер’єру, яка відтепер радуватиме Ваш погляд, замість того, щоб ображати Ваше почуття смаку та прагнення до естетики навколишнього простору.

Натхнення, трохи сміливості, пензель та банку фарби – ось і все, що знадобиться Вам для того, щоб швидко та просто покращити інтер’єр та вдихнути в нього нове життя.