Система колорування

Колорування – це нова хвиля декоративного покриття у створенні унікального та неповторного інтер’єрного стилю вашого будинку.

Досягнення гармонійного поєднання кольорів та відтінків – це основа професійного колорування. Щоб отримати на виході бажаний продукт, довірте завдання досвідченим майстрам, які можуть працювати з системами колорування. Важливою перевагою останніх є те, що вони дають можливість максимально точно підібрати колір і забарвлювати його в потрібний відтінок. Унікальний і той факт, що в подальшому отриманий відтінок можна відтворити повторно.

San Marco Україна представляє систему колорування Marcromie, за допомогою якої можна фарбувати матеріали San Marco у будь-якому з 1000 відтінків, відображених у каталозі кольорів. Використання системи колорування дозволяє отримувати покриття, стійкі до різких перепадів температурного режиму, ультрафіолетових сонячних променів, а також інших несприятливих явищ навколишнього середовища.

Ви маєте можливість ознайомитися з повним каталогом продукції, і дізнатися, де можна зробити замовлення або купити декоративні покриття від ТМ San Marco.