Що таке мікроцемент і чому це покриття справило революцію

Якщо Ви ще не стикалися з таким будматеріалом, як мікроцемент (також званий мікробетоном), то сьогодні ми познайомимо Вас з цим інноваційним декоративним матеріалом, який використовується для створення гладкої, міцної та стильної безшовної поверхні.

Що таке мікроцемент?

Микроцемент
Мікроцемент – це декоративне полімерне покриття, (по суті, один з різновидів декоративної штукатурки), що складається зі смол, цементу та мінеральних пігментів – кварцового піску дуже дрібного помелу. Покриття, що виходить, за своїми властивостями є чимось середнім між бетоном і пластиком – при товщині, порівнянної з пластиком, покриття має міцність бетону.

Мікроцемент імітує обробку під бетон, маючи при цьому ряд істотних переваг перед ним:

 • Мікроцемент – тактильно приємний, природний матеріал, безпечний для людини
 • Це екологічно чистий продукт, не схильний до впливу бактерій і пліснявого грибка
 • За допомогою мікроцементу можна створити ідеально гладку поверхню без стиків та швів
 • Покриття стійке до впливу побутової хімії та механічного стирання
 • Мікроцемент однаково успішно можна застосовувати для різних поверхонь – від підлог та стін до покриття кухонних стільниць та поверхонь барних стійок з метою оновлення їхнього зовнішнього вигляду
 • Завдяки вологостійкості та антиковзким властивостям, це декоративне покриття успішно застосовується для оформлення ванних кімнат та простору навколо басейну
 • Застосування мікроцементу не вимагає попереднього зняття старого покриття
 • Необхідна товщина шару покриття – близько 3мм, завдяки чому його використання практично не впливає на висоту підлоги
 • Висока зносостійкість дозволяє застосовувати матеріал у приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням – громадських закладах, сходах та інших місцях з інтенсивним рухом людей
 • Мікроцемент можна використовувати як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт
 • Завдяки особливої ​​технології нанесення мікроцементу, можна досягти унікального малюнка і зовнішнього вигляду покриття.

Завдяки перерахованим вище властивостям, мікроцемент є справжньою революцією у світі будівельних та оздоблювальних матеріалів, адже йому під силу впоратися практично з будь-яким поставленим завданням.

Технологія нанесення мікроцементу

Завдяки високій адгезії, мікроцемент можна наносити на будь-яку поверхню, включаючи гладку кахельну плитку. Технологія нанесення мікроцементу досить проста.

 1. Для початку на поверхню укладається сітка зі скловолокна, на яку в два шари наноситься підготовчий мікроцемент.
 2. Після цього настає час для творчості: у два шари наноситься декоративний шар мікроцементу і завдяки комбінуванню різних текстур і кольорів Ви отримуєте свій унікальний малюнок декоративного покриття.
 3. Настав час закріпити результат та захистити покриття від будь-яких пошкоджень – нанесіть два шари спеціального порозаповнювача для мікроцементу, а потім покрийте всі двома шарами лаку на водній основі – це дозволить створити міцний захист від вологи, загерметизувавши покриття.

Завдяки особливостям мікроцементу, Ви можете без пилу, бруду та будівельного сміття, у найкоротші терміни, повністю оновити інтер’єр, отримавши якісний, стильний та абсолютно ексклюзивний результат.