Ремонт у ванній кімнаті: Ви все ще використовуєте керамічну плитку?

Традиція облицьовувати санвузол керамічною плиткою, що дісталася нам у спадок від колишніх часів, дедалі більше відходить у минуле. Колись облицьовувати ванну плиткою – було єдиною можливістю зберегти стіни від вологи, а сама плитка вважалася модним дефіцитним товаром. Роздобувши жадані глянцеві квадрати розміром 15 на 15 сантиметрів, люди захоплювалися настільки, що облицьовували не тільки стіни та підлогу санвузла, а й навіть стелю: такий метод, званий «облицьовування шкатулкою» вважався особливим писком моди, і господарі будинку з задоволенням і гордістю. кімнату гостям.

Однак, з часом і появою альтернативних варіантів обробки ванної кімнати, стало очевидно, що керамічна плитка – не найкраще рішення. Кахель часто відшаровується від стін, і, що особливо небезпечно, від стелі. У швах накопичується і розцвітає пліснявий грибок, який не під силу вивести до кінця жодному, навіть найїдкішому засобу, а ремонт санвузла, завдяки плитці, – перетворюється на справжню муку. Порятунок від старої плитки – складний, дорогий і досить брудний процес, укладання нового кахлю також влетить Вам у копієчку. Але чи є щось, що здатне витримувати високу вологість, перепад температур і надійно захищати стіни ванної кімнати від води, як кахель? Звісно! З появою спеціальних надміцних фарб для санвузлів, Ваші муки із плиткою назавжди залишаться у минулому.

Інтер’єрна фарба: нове слово у ремонті Вашого житла

Закордонна традиція використовувати фарбу для оздоблення стін будинку на даний момент є найпопулярнішим інтер’єрним трендом в Україні, міцно витіснивши з будинків сучасних українців не лише керамічну плитку, а й шпалери. І це цілком зрозуміло: наприклад, щоб оновити інтер’єр кімнати, в якій поклеєно шпалери, Вам доведеться докласти багато зусиль: демонтувати старі шпалери, очистити стіни, вирівняти їх заново, поклеїти нові шпалери. У випадку з фарбою досить просто перефарбувати стіни в новий колір. До того ж, використання фарби дозволяє локально усувати дефекти: відколи, потертості, забруднення, а у випадку зі шпалерами – Вам доведеться робити ремонт всього приміщення.

Щодо дизайну, сучасна інтер’єрна фарба – це не обов’язково однотонне покриття. Використовуючи спеціальну декоративну штукатурку та інтер’єрні фарби, фахівці здатні створювати ексклюзивний малюнок – справжні шедеври на Ваших стінах.

Водовідштовхувальна фарба для ванної кімнати

Використання фарби для ванної кімнати – назавжди позбавить Вас важкого та дорогого ремонту в цій частині будинку. Сучасні фарби, розроблені спеціально для приміщень з високою вологістю, надійно захищають стіни від попадання вологи, а фунгіциди, що входять до складу, – не дадуть жодного шансу пліснявому грибку. Крім того, фарби для ванної кімнати можна легко мити за допомогою звичних миючих засобів.

Якою фарбою пофарбувати плитку у ванній?

Якщо Ви не хочете починати складний процес ремонту з демонтуванням плитки, сучасні виробники здатні запропонувати Вам спеціальну фарбу, яку можна наносити прямо на плитку у Вашій ванній. Особлива формула складу дозволяє не тільки пофарбувати фарбою плитку у ванній, але також, за її допомогою, Ви можете легко і просто перетворити весь інтер’єр санвузла: душові піддони та раковини, ламінат, меблі, металеві елементи та аксесуари. Дивовижна можливість оновити інтер’єр, не починаючи складний і дорогий ремонт!

Сучасний світ здатний запропонувати нам безліч простих та стильних рішень для оновлення інтер’єру приміщення, полегшивши складний процес ремонту та спростивши завдання підтримування чистоти в будинку. Нам залишається лише користуватися наявними перевагами, легко та просто змінюючи стиль свого житла відповідно до свого настрою.