Ремонт квартири для здачі в оренду

Здача нерухомості в оренду – досить прибутковий вид бізнесу, що дає стабільний дохід. Однак кожен, хто хоч раз здавав квартиру, знає: орендарі бувають різні, і більшість з них – не обтяжує себе дбайливим ставленням до чужого майна. З цієї причини, деякі орендодавці, перед тим як почати шукати потенційних квартирантів, вивозять з квартири всі цінні предмети, залишаючи в приміщенні лише старі, практично нікуди не придатні меблі і роблячи легкий косметичний ремонт з найдешевших матеріалів. Чому це може спричинити зниження прибутковості бізнесу, і як зробити правильний ремонт квартири для здачі в оренду – ми й поговоримо в цій статті.

Ілюзія економії

Дешевий ремонт і старі меблі, звичайно, врятують Вас від великих фінансових втрат, в тому випадку, якщо квартиранти не дбайливо ставляться до інтер’єру орендованої квартири. Якщо, після закінчення терміну оренди, Ви виявите непоправне псування майна – дешеве оздоблення та меблі дозволять Вам без жалю викинути зіпсоване та без особливих фінансових витрат поміняти оздоблювальні матеріали.

Однак, чи знаєте Ви, що подібний спосіб економії – лише ілюзія? За статистикою, квартири з хорошим, стильним ремонтом здаються в середньому на 15-20% дорожче за аналогічну житлову площу з дешевим косметичним ремонтом. Крім того, стильні сучасні інтер’єри приваблюють набагато більше потенційних клієнтів, завдяки чому приміщення не простоюватиме, а досить швидко знайде собі нових тимчасових господарів. Таким чином, виходить, що зробити хороший ремонт – набагато вигідніше і менш клопітно, ніж здавати квартиру без якісного ремонту, захаращену нікуди не придатними, старими меблями.

Чи означає все вищесказане, що для квартирантів слід купувати ексклюзивні авторські меблі і робити надзвичайно дорогий ремонт? Звичайно, ні.
Сучасні тренди на мінімалізм і навіть аскетизм у дизайні інтер’єрів дозволять Вам створити стильний і незабутній інтер’єр у квартирі, що здається – без особливих витрат.

Практичний та надійний інтер’єр

Роблячи ремонт квартири для квартирантів, найважливіше – створити не лише сучасний, але й практичний та довговічний інтер’єр, який, у разі потреби, буде легко оновити. З цієї причини, найкраще відмовитися від обробки стін шпалерами, віддавши перевагу більш практичному і сучасному рішенню. – фарбуванні. У цьому випадку, після того як квартиранти з’їдуть, Ви зможете легко та швидко перефарбувати стіни, оновивши інтер’єр приміщення. А якщо Ви спочатку пофарбуєте стіни якісною та надійною фарбою – таке покриття, з великою ймовірністю, легко перенесе високі експлуатаційні навантаження, позбавивши Вас необхідності перефарбовувати стіни.

Те саме стосується зміни керамічної плитки в санвузлі: якщо повна заміна оздоблення є надто затратною для Вашого бюджету, – радимо звернути Вашу увагу на сучасні водостійкі фарби, які на даний момент є більш вигідною та практичною альтернативою стандартному облицюванню.

Вибираючи покриття для підлоги – найкраще зупинити вибір на міцному, сучасному варіанті: вінілових підлогах. Вони стійко витримують експлуатаційні навантаження, крім того, вінілові підлоги водонепроникні, не бояться брудних плям і мають високі звукоізоляційні властивості. Тому можна впевнено говорити, що вони прослужать Вам довго, позбавивши необхідності змінювати оздоблення підлоги кожні 2-3 роки, навіть за умови не дуже дбайливого відношення тимчасових мешканців.

Нейтральний дизайн інтер’єру

Визначаючись зі стилем інтер’єру в квартирі для здачі в оренду, – краще віддати перевагу нейтральним варіантам: спокійні, світлі відтінки візуально зроблять приміщення просторішим, а отриманий ефект підтримає мінімум практичних, не громіздких і мобільних меблів. Такий базовий набір дозволить новим мешканцям привнести до інтер’єру трохи свого «Я». При цьому, якщо квартиранти захочуть зробити перестановку, – при переміщенні, легкі і практичні меблі з меншою ймовірністю зашкодять покриття для підлоги, ніж, скажімо, старовинний комод, що дістався Вам у спадок від бабусі.

Однак, втілюючи задуманий дизайн у життя, пам’ятайте, що між нейтральним та безликим інтер’єром – тонка грань. Обов’язково розбавте інтер’єр яскравими деталями: навіть звичайна акцентна стіна або яскраві елементи декору – оживлять інтер’єр і зроблять його таким, що запам’ятовується для потенційних клієнтів.

Спрощуємо процес збирання

Продумуючи планування та інтер’єр квартири для здачі в оренду, не в останню чергу слід подбати про те, щоб легко було прибирати приміщення після квартирантів. Особливо це актуально, якщо Ви вирішили здавати квартиру подобово.

Выбирайте неприхотливые предметы интерьера: откажитесь от стеклянных поверхностей в пользу обычной мебели из ламинированной плиты; вместо стандартного комплекта из тюлевых занавесок и плотных штор – повесьте рулонные шторы, не нуждающиеся в стирке, а на мягкую мебель – не поленитесь заказать съёмные антивандальные чехлы, которые защитят оббивку от грязи и когтей животных, и которые Вы сможете легко постирать и надеть обратно.

Если Вы хотите максимально избавить себя от хлопот, связанных со сдачей квартиры в аренду – воспользуйтесь нашими советами. Руководствуясь данной статьёй, Вы сможете создать конкурентноспособное предложение, которое быстро найдёт отклик, а также избавите себя от необходимости часто ремонтировать квартиру для сдачи в аренду.