PURE WHITE TREND COLLECTION

Білий колір здатний створювати декоративні ефекти, при яких простір сприймається зовсім по-іншому, а світлове наповнення кімнати стає яскравішим і багатшим.

Продукція Сан Марко відмінно підходить для створення гармонійного інтер’єру, який білий внесе витонченість, ніжність і вдале відображення світла. Сьогодні в модних трендах передбачено багато місця для білого, він знаходиться в центрі уваги як у шикарних багатих інтер’єрах, так і в мінімалістичному стилі, де він практично виходить на перший план.

Поверхня, що переливається, являє собою CADORO , а надати їй фактуру оксамиту та легкий блиск шовку допоможе версія CADORO VELVET.

Перламутр – особливість обробки PERLACEO, що наповнює кімнату симфонією кольорових переливів . MARCOPOLO LUXURY Сподобається тим, хто любить ефект металевого блиску і стане чудовим матеріалом для класичного, а також сучасного інтер’єру.

Для створення атмосфери урбаністичного стилю оптимальний продукт CONCRET_ART — маючи максимальну матеріальну ідентичність, він якнайкраще підходить для динамічного та функціонального дизайну.

Головним завданням при реставрації об’єктів історії та мистецтва є точне відтворення поверхні — відмінний матеріал для цього. ?portfolioCats=63%2C62%2C61%2C64″>MARMO ANTICO, який на вигляд схожий зі звичайним травертином. Продукт MARMO D’AUTORE зробить простір об’ємним і наповнить його світлом – все це можливо завдяки наявності у його складі мармурової кольорової крихти.

Дуже популярна в обробці антична вапняна штукатурка – ANTICA CALCE ELITE гарантує бажаний ефект. Поверхня виходить гладкою на дотик, з м’яко перехідними тонами. Для створення лаконічного інтер’єру білий колір просто ідеальний – мінімалістичний шик – це один із дизайнерських стилів, в якому білий воістину король.