АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ В ОДЕСІ

Не кожна людина згодна збудувати будинок чи котедж, обравши бажаний проект серед кількох готових пропозицій. Багатьом клієнтам важливо створити такий проект, де кожна дрібниця буде виконана відповідно до їхнього бачення комфортного та практичного приміщення. Компанія ViDecor Studio пропонує до Вашої уваги послуги з індивідуального архітектурного проектування в Одесі. Ви можете замовити архітектурний проект у нашій компанії і, разом, ми створимо абсолютно новий проект приміщення, в якому все точно відповідатиме Вашим побажанням – Ваш ідеальний комфортний простір.

АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ЦІНА

Важливе питання, яке хвилює клієнтів, яких цікавить архітектурне проектування – ціна в Одесі на цю послугу. У компанії ViDecorStudio вартість послуги архітектурного проектування залежить від технічного завдання, яке може бути визначене виходячи з ваших індивідуальних уподобань.

Наша компанія буде рада бачити Вас своїм клієнтом! Звертайтеся зараз!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ДІЗНАЙТЕСЯ ЗАРАЗ ЯК ЗАМОВИТИ АРХІТЕКТУРНИЙ ПРОЕКТ

Дізнатись зараз
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

СХЕМА РОБОТИ
СХЕМА РАБОТЫ

Архітектурне проектування Одеса

Не кожна людина згодна збудувати будинок чи котедж, обравши бажаний проект серед кількох готових пропозицій. Багатьом клієнтам важливо створити такий проект, де кожна дрібниця буде виконана відповідно до їхнього бачення комфортного та практичного приміщення. Компанія ViDecor Studio пропонує до Вашої уваги послуги з індивідуального архітектурного проектування в Одесі. Ви можете замовити архітектурний проект у нашій компанії і, разом, ми створимо абсолютно новий проект приміщення, в якому все буде точно відповідати Вашим побажанням – Ваш ідеальний комфортний простір.

Замовити архітектурний проект

Архітектурне проектування – сфера, яка виключає аматорський підхід. Спеціалісти ViDecor Studio– професіонали з 15-річним стажем роботи, за плечима яких багато виконаних успішних проектів і задоволених клієнтів. У переліку наших послуг архітектурне проектування в Одесі будь-якої складності:

  • Архітектурне проектування громадських будівель та споруд
  • Архітектурне проектування житлових будівель
  • Архітектурне проектування будинків та котеджів,

а також повний спектр послуг з ремонтних та оздоблювальних робіт.

Архітектурне проектування будинків та котеджів

Архітектурне проектування житлових будівель – це не просто планування розташування стін усередині будівлі. Проект житлового будинку повинен виконуватися з урахуванням будівельних та технічних норм, грамотно спланованим розташуванням інженерних комунікацій, а також із застосуванням новітніх технологій енергоефективності.

Фахівці ViDecor Studio допоможуть об'єднати Ваше бачення ідеального будинку/котеджу та новітні технології будівництва, отримавши в результаті бездоганно спроектовану будову.

Архітектурне проектування громадських будівель та споруд

У компанії ViDecorStudio Ви також можете замовити архітектурний проект громадської будівлі. Ми створимо для Вас унікальний проект, а також надаємо послуги з будівництва та внутрішнього оздоблення збудованого приміщення. ViDecor Studio є ексклюзивним представником італійської компанії SanMarco в Одеській області. Італійський бренд San Marco – лідер у сфері виробництва лакофарбових покриттів та декоративних оздоблювальних матеріалів преміум-класу. У нашому салоні Ви можете придбати оздоблювальні матеріали San Marco у широкому асортименті та за вигідною ціною, що дозволить Вам скоротити витрати на внутрішнє оздоблення приміщення.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?