НАНЕСЕННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ В ОДЕСІ

Стильний оригінальний інтер’єр створюється за участю меблів, тканин, унікальних покриттів, якщо йдеться про особливості того чи іншого стилю. Найважливішою складовою естетичної привабливості інтер’єру є декорування, тут важливий індивідуальний підхід до кожного проекту.

У нашому салоні ви зможете отримати професійну, грамотну, вичерпну консультацію щодо тонкощів виконання робіт з нанесення декоративних покриттів та підготовки поверхонь під їх нанесення. Оскільки наші фахівці мають не тільки величезний досвід роботи з даними матеріалами, а також відповідну вищу технічну освіту.

НАНЕСЕННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ ЦІНА

Ціна квадратного метра венеціанської або декоративної штукатурки може відрізнятися залежно від різних факторів. Саме тому дуже складно говорити про вартість, не знаючи всіх умов та особливостей об'єкта.
 • Венеціанська штукатурка, як правило, вища за декоративну. Це з особливостями нанесення. Процес нанесення венеціанської штукатурки вимагає до себе максимальної уваги, будь-яка несуттєва помилка при нанесенні призведе до переробки покриття цілком або в кращому випадку вимагатиме значного часу для виправлення. Оскільки варіантів нанесення венеціанської штукатурки безліч, вартість для кожного зразка розраховується індивідуально. Одна й та сама венеціанська штукатурка може коштувати по-різному залежно від завдань та умов конкретного замовлення.
 • Ціна декоративної штукатурки залежить від вартості використаних матеріалів та способу нанесення. На відміну від венеціанської штукатурки варіантів нанесення декоративної штукатурки безліч. Саме це дозволяє вписатися в будь-який розумний бюджет.
Невеликі обсяги робіт до 25 м. кв. розраховуються як продукт, виходячи з необхідного часу.
Технологія нанесення істотно впливає на вартість: Стандартне нанесення, розроблене виробником. Для такого нанесення не потрібний художній підхід та великий досвід робіт. Всю технологію можна чітко і розписати по кроках, при цьому використовуються один колір з каталогу та машинна кольоровка. Стандартна вартість робіт - 250грн/м2, 175грн/м.п (70% від м2). Художнє нанесення – Технологія нанесення авторська, складна, з незвичайними ефектами, застосовуються кілька видів матеріалів, кожен із яких є самостійним покриттям тобто. з кожного матеріалу можна зробити покриття, розроблене виробником. Зазвичай використовується кілька кольорів. Колірування вручну, на око. Колірувати, зрозуміло, має художник! Висока вартість робіт, при цьому безмежний вибір – декоративна штукатурка створюється безпосередньо під ваші умови. Від майстра вимагається максимальна увага, творчий підхід та досвід. Декоративна штукатурка надзвичайно різноманітна. Для одних покриттів достатньо двох трьох шарів з мінімальними трудовитратами, для інших – необхідні п'ять-шість шарів та посилене полірування. Само собою це також впливає на вартість.
Додаткові фактори, що впливають на ціну робіт. Важкодоступні місця та радіусні поверхні суттєво уповільнюють та ускладнюють нанесення і як наслідок – робота за такими поверхнями дорожча. До таких поверхонь відносяться: робота на висоті, радіусні поверхні, вузькі ділянки (укоси та жолобники), колони, стелі, велика кількість кутів і складних примикань (стикування штукатурки та різьблених гіпсових елементів). Відстань об'єкта від міста також збільшує вартість робіт. Більше транспортних витрат та щоденної втрати часу на дорогу. Крім того немає можливості оперативно докупити необхідні компоненти або інструмент, що вийшов з ладу. -Як знизити вартість квадратного метра без втрати якості. Не всі декоративні штукатурки вимагають максимальної якості під час підготовки поверхонь. Дуже часто сумлінні будівельники готують стіни практично ідеально - як під фарбування, хоча під багато покриття достатньо підготовки як під тонкі шпалери або навіть трохи гірше. Якщо ви наперед вибираєте декоративну штукатурку, у нас буде можливість дати технічне завдання малярам коректніше, без запасу за якістю поверхні. Простіше підготовка – зниження кошторисної вартості робіт, причому цілком відчутна навіть для середніх об'єктів.
ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ДІЗНАЙТЕСЯ СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА НА ВАШОМУ ОБ’ЄКТІ

Дізнатись зараз
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

СХЕМА РОБОТИ
СХЕМА РАБОТЫ

Послуги з нанесення декоративної штукатурки в Одесі

Інтер'єр може багато сказати про власника приміщення. Домашній інтер'єр здатний відобразити почуття стилю, характер та настрій господаря. Від естетичної привабливості інтер'єру громадського приміщення залежить перше враження відвідувачів і те, чи захочуть вони знову повернутися до нього.

Основні вимоги до інтер'єрів житлових та громадських приміщень – це краса, комфортність та практичність. Всім цим вимогам відповідає популярний сучасний метод декорування стін. декоративна штукатурка. Салон декоративних штукатурок San Marco в Одесі ViDecor Studio запрошує Вас ознайомитись з асортиментом студії, а також талановитими роботами наших майстрів, які надають послуги з нанесення декоративної штукатурки в Одесі.

Венеціанська штукатурка в Одесі

Декоративна штукатурка вже кілька років перебуває на піку своєї популярності. Це зручний, красивий та неординарний спосіб декорування стін, який доречний в інтер'єрі будь-якого стилю. Щоразу робота досвідчених та талановитих майстрів здатна подарувати Вашому інтер'єру унікальний шедевр, малюнок якого неможливо повторити. Один з найпопулярніших та найкрасивіших методів нанесення декоративної штукатурки – це венеціанська штукатурка - в Одесі багато компаній пропонують послуги з її нанесення. Однак з таким видом декоративного оздоблення стін здатні впоратися лише справжні професіонали, які працюють із високоякісними матеріалами.

Нанесення декоративної штукатурки Одеса

У нашому салоні декоративних штукатурок San Marco Ви можете придбати оригінальні інтер'єрні та фасадні декоративні оздоблювальні матеріали та лакофарбову продукцію знаменитої італійської компанії San Marco, офіційним представником якої ми є. У нашому асортименті:

 • Фасадні та інтер'єрні фарби, емалі, лаки
 • Грунти
 • Шпалери та клей для шпалер
 • Декоративна штукатурка
 • Захисні та оздоблювальні засоби для деревини,

і супутні товари та інструменти. Найвища якість продукції, дотримання норм охорони навколишнього середовища та суворих європейських вимог до екологічності роблять товари компанії San Marco ідеальними для професійного використання.

Декоративна штукатурка ціна Одеса

Наша команда надає послуги декорування приміщень, а також послуги у сфері капітального будівництва – вже понад 15 років. Спеціалісти ViDecor Studio регулярно підвищують свою кваліфікацію, проходячи навчання по роботі з новинками бренду на заводі San Marco в Італії. У переліку наших послуг:

 • Декоративна штукатурка, у тому числі венеціанська штукатурка
 • Фарбування приміщень
 • Архітектурне проектування
 • Ремонт під ключ

Питання, яке часто задають наші клієнти, яких цікавить декоративна штукатурка – ціна в Одесі на цю послугу. Вартість робіт з нанесення декоративної штукатурки в нашій компанії стартує лише від 250 гривень за квадратний метр. Відвідавши наш салон, Ви можете отримати детальну професійну консультацію з усіх етапів та тонкощів проведення робіт з нанесення декоративних покриттів та ознайомитися з прикладами робіт фахівців компанії та зразками продукції, що пропонується до продажу.

Наші талановиті фахівці перетворять Ваше приміщення – в даний твір мистецтва. Ми будемо раді бачити Вас – нашим клієнтом.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?