ФАРБУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ В ОДЕСІ

У нашому салоні представлена ​​широка лінійка матеріалів для фарбування різних зовнішніх та внутрішніх поверхонь. Наші фахівці допоможуть вам з вибором матеріалу.

Також ви зможете отримати професійну, грамотну, вичерпну консультацію про тонкощі виконання робіт з фарбування та підготовки поверхонь. Наші фахівці мають не лише величезний досвід роботи з даними матеріалами, а також відповідну технічну освіту.

Звернувшись до нас, ви можете замовити виїзд фахівця на об’єкт для того, щоб правильно оцінити передбачувані обсяги матеріалів, а також отримати професійні рекомендації, щоб зберегти ваш час та непередбачені витрати.

Виїзд майстра для вимірів та консультації на об’єкті – від 500 до 800 грн.

ФАРБУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ЦІНА

Процес фарбування поверхонь, незважаючи на простоту, що здається з боку, досить складний, що вимагає високої кваліфікації виконавця! Існує безліч факторів, що впливають на кінцевий результат – стан (готовність) поверхні під фарбування, які матеріали були використані для підготовки поверхні, правильний підбір ґрунту та відповідної фарби, дотримання технологічної карти матеріалів та багато іншого. Якщо знехтувати хоча б один із перерахованих факторів, то результат може виявитися далеко не тим, на який ви очікуєте!

Виходячи з цього, ми рекомендуємо користуватися послугами кваліфікованих фахівців.

Роботи з фарбування виконуються виключно механізованим способом, що дозволяє отримати красиву рівну поверхню та в повній мірі розкрити потенціал купленого вами матеріалу. Вартість робіт з фарбування приміщень складає 125 грн/м2 та 88 грн/м.п

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

ЗАМОВИТЬ ПРАВИЛЬНЕ ФАРБУВАННЯ ВЖЕ ЗАРАЗ

ЗАМОВИТИ
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

СХЕМА РОБОТИ
СХЕМА РАБОТЫ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Послуги з фарбування стін в Одесі

У кожної людини – свої уявлення про стиль, красу та зручність інтер'єру. У наші дні, різноманітність будівельних та оздоблювальних матеріалів дозволяє людині втілити в життя будь-яке уявлення про ідеальний дизайн приміщення. Одним із найпростіших і найкрасивіших варіантів оздоблення стін для Вашого інтер'єру – є фарбування стін. Якщо Вам потрібні послуги з фарбування стін в Одесі – ласкаво просимо в салон-магазинViDecorStudio!

Фарбування стін Одеса

Фарба – найпрактичніший варіант декоративного оздоблення стін. У розмаїтті сучасних лакофарбових матеріалів, будь-яка людина може легко знайти фарбу, що підходить під її потреби. водостійку, фактурну, фасадну чи інтер'єрну. Однак, перш ніж замовити послуги з фарбування приміщень в Одесі, слід пам'ятати, що перед фарбуванням – ndash; стіни необхідно ретельно вирівняти. Лише у разі якісно проведених підготовчих робіт з вирівнювання стін та правильного вибору фарби – фарбування приміщень в Одесі пройде без неприємних сюрпризів, і свіжозабарвлені стіни будуть тішити Вас ідеальною гладкістю.

Фарбування стін ціна в Одесі

Італійський бренд SanMarco – є лідером на ринку виробництва фарб та декоративних покриттів. Вся продукція бренду не тільки має найвищу якість, але й вироблена з дотриманням найсуворіших норм охорони навколишнього середовища та відповідно до європейських норм екологічної безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами. Салон-магазин ViDecorStudio є офіційним представником італійського бренду SanMarco в Одесі, тому в нашому асортименті Ви завжди знайдете оригінальні товари бренду, зокрема:

  • Грунти
  • Фасадні та інтер'єрні фарби, у тому числі водоемульсійні фарби, емалі та лаки
  • Шпалери та клей для них
  • Захисні та оздоблювальні засоби для деревини
  • Декоративна штукатурка
  • Професійні інструменти, необхідні для малярських та інших робіт,

та багато інших супутніх товарів.

Для Вашої зручності, в нашому салоні працює професійна студія топування.

При виникненні будь-яких питань, у нашому салоні Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців, які докладно розкажуть Вам про етапи проведення, тонкощі та нюанси малярських робіт. Всі майстри компанії ViDecorStudio– професіонали з вищою технічною освітою та 15-річним досвідом роботи у сфері декорування приміщень та капітального будівництва. Ми постійно підвищуємо рівень своєї кваліфікації, проходячи навчання та майстер-класи на заводі бренду SanMarco в Італії.

Ще одним бонусом нашої компанії є приємні для клієнтів ціни. Наприклад, якщо Вас цікавить декоративне фарбування стін - ціна в Одесі на дану послугу в компанії ViDecorStudioстартує лише від 125 гривень за квадратний метр.

Довірте фарбування стін в Одесі – професіоналам, і Ваш новий інтер'єр радуватиме Вас ще довгий час. Звертайтеся зараз!  

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?