Project Description

VIA DELLA SETA

ДЕКОРАТИВНЕ ПОКРИТТЯ З ОКСАМИТОВИМ ЕФЕКТОМ

Via Della Seta
ЗАМОВИТИ

VIA DELLA SETA – «шовковий шлях», яким у середні віки венеціанські купці доставляли до Європи незвичайні багаті тканини Сходу, проходив через піщані пустелі Китаю та Середньої Азії. VIA DELLA SETA – декоративне покриття для стін з бархатистим ефектом на водній основі для внутрішніх робіт.

Багатотональність та глибина цього декоративного покриття створюється дрібною із середньою інтенсивністю структурою різнокольорових складових. З бархатистим матовим аспектом, гладке на торкання покриття, завдяки своїй елегантності, чудово поєднується із сучасними тенденціями в оздобленні інтер’єру. Використовується для декорування поверхонь стін та основ із дерева всередині приміщень. VIA DELLA SETA створює поверхню особливо стійку до миття та забруднення, що зберігає властивості в експлуатації протягом тривалого часу.

На відміну від аналогів, ВІА Делла СЕТА стійка до миття без додаткового захисту. Можливе декорування дерев’яних поверхонь, що дає змогу розширити декоративні можливості інтер’єру.

СПОСІБ НАНЕСЕННЯ

  • пензлем: розподілити матеріал рівномірно, рухами, що перетинаються, уникаючи утворення стиків. За висохлим матеріалом (після близько 8 години) продовжувати нанесення 2-го шару тим же способом.
  • краскопульт: наноситься компресором низького тиску з пістолетом діаметром сопла 2-2,5 мм, тиск 2,5 атмосфери при відкритому соплі.Перший шар наноситься в горизонтальному напрямку. Після того, як матеріал висохне (близько 8 годин) продовжити нанесення другого шару по вертикалі, перетинаючи та вирівнюючи другий шар покриття.

інструменти
кисть, фарбопульти


вихід
8-10m²/л в 2 шари


Шари
1-2


розведення
5%


застосування
готовий до використання


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment