Project Description

San Marco GRASSELLO DI CALCE

ВЕНЕЦІАНСЬКА ШТУКАТУРКА

GRASSELLO DI CALCE
ЗАМОВИТИ

San Marco GRASSELLO DI CALCE – Венеціанська штукатурка.

Застосовується для декорування приміщень, у тому числі особливої ​​історичної та художньої цінності, для відтворення атмосфери античної класики з вишуканим смаком, не підвладного часу. При цьому сучасні дизайнери-архітектори все частіше використовують цей чудовий екологічно чистий матеріал у сучасних інтер’єрах.
Декоративний ефект цього настінного покриття натурального походження бере свій початок з античної традиції, але при цьому чудово підходить для сучасних проектів.

Матеріал на понад 90% складається з вапна, що говорить про його екологічність.

Широка хроматична гамма пропонує велику різноманітність фінішної обробки, з необмеженою кількістю колірних поєднань та ефектів в залежності від творчої фантазії майстра.

Матеріал створює на поверхні шар незначної товщини, що має високу паропроникність.

GRASSELLO DI CALCE дозволяє реалізувати такі ефекти:

ЕФЕКТ ПЕРЕЦЬ І СІЛЬ
ЕФЕКТ ДВОКОЛІРНИЙ

Доступні відеоуроки щодо нанесення матеріалу.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТУРИ CAD BIM

інструменти
кельма з нержавіючої сталі


вихід
0,8-1 кг/м² в два шари


Шари
мінімум 2-3 шари


застосування
готовий до використання


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment


Тонується
За колірною системою Marcromie

ЕФЕКТИ

венецианская штукатурка

КЛАСИЧНИЙ РОЗКЛАД ІНТЕР’ЄРУ У СТИЛІ АНТИЧНИХ ЕПОХ

ЕФЕКТ ПЕРЕЦЬ І СІЛЬ

ЕФЕКТ ДВОКОЛІРНИЙ

Венеціанська штукатурка

Особливості венеціанської штукатурки для стін. Штукатурка венеціанка використовувалася ще за давніх часів, у Римі. Її застосовували для обробки кімнат різного призначення: ванна кімната, вітальня, спальня. Популярність такого матеріалу цілком зрозуміла. Готове покриття має розкішний вигляд каменю – мармуру зі срібним, перламутровим або золотим напиленням.
Даний вид декоративного оздоблення стін відрізняється високою популярністю у сфері сучасного дизайну приміщень. Особливістю венеціанської обробки є її використання всередині приміщення, оскільки зовнішні фактори середовища можуть зруйнувати матеріал. Діапазон температур у приміщенні з венеціанською штукатуркою може бути досить широким – від -5 до +40 градусів за Цельсієм.
Венеціанська штукатурка має у своїй основі невеликі частки натурального каменю та акрил. Завдяки такому складу, матеріал відрізняється високою міцністю та стійкістю до вигоряння. З часом відтінок такої обробки не змінюється, зберігаючи свій первісний вигляд.
Венеціанка потребує спеціальної підготовки перед її нанесенням. Для цього поверхня стінок обов’язково вирівнюється. Наноситься така штукатурка дрібними акуратними мазками. Після цього усуваються дрібні дефекти та шорсткості поверхні. Щоб таке покриття було ефектним, довірити його нанесення слід професіоналам.
Купити венеціанську штукатурку означає придбати оздоблювальний матеріал, який відрізняється такими перевагами:

  • Велика різноманітність відтінків та колекцій матеріалу. Це дозволяє реалізувати найбільш сміливі та незвичайні дизайнерські ідеї. Поверхня готового покриття може мати вигляд каменю, тканини чи шкіри.
  • Тривалий період експлуатації. Протягом 20 років фактурна фарба зберігає свій первісний вигляд та відтінок.
  • Екологічна чистота та безпека. Оздоблювальний матеріал не містить і не виділяє шкідливих для організму речовин, тому може застосовуватись у дитячих кімнатах.
  • Простота у догляді. Для усунення пилу з покриття достатньо провести легке вологе прибирання.
  • Доступна вартість матеріалу венеціанська штукатурка ціна.

Венеціанська штукатурка Одеса, представлена ​​для придбання в салоні ViDecor, виготовлена ​​італійською компанією San Marco. Кожен замовник і покупець може бути впевнений у високій якості такого матеріалу та його оригінальності. Безпека застосування матеріалів гарантується.