Project Description

Травертин декоративна штукатурка

MARMO ANTICO

MARMO ANTICO
ЗАМОВИТИ

Травертин декоративна штукатурка MARMO ANTICO – це штукатурка під травертин.

Суворий мінімалізм травертину, подібно до якого було створено це покриття, підкреслює обсяг і значущість архітектурних деталей, особливо ніш та колон.

Пориста структура поверхні штукатурки з ефектом травертину, що відрізняється даним натуральним декоративним покриттям на вапняній основі, надає зовнішнім поверхням строгу, елегантну монументальність. У той же час створює в інтер’єрі естетику, функціональну міцність та гармонію.

Штукатурка травертин має високу повітропроникність, що дозволяє реалізувати обробку з пористою структурою з ефектом травертину.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТУРИ CAD BIM

інструменти
кельма з нержавіючої сталі


вихід
2,5-3 кг/м² в 2 шари


Шари
не менше 2


застосування
готовий до використання


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment


Тонується
За колірною системою Marcromie

ЕФЕКТИ

ДЕКОРАТИВНЕ МІНЕРАЛЬНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБОТ З ЕФЕКТОМ ТРАВЕРТИНУ

ЕФЕКТ ЗБІРШЕНОГО МАРМУРУ

ЕФЕКТ ЗБІРШЕНОГО МАРМУРУ + PATINA

Застосування штукатурки з ефектом травертину.

З давніх часів зовнішній вигляд каменю травертин привертав увагу багатьох шанувальників естетики. У природі гірська порода відрізняється надзвичайною красою, безліччю відтінків та рельєфів, а також крихкістю. Декоративна штукатурка травертин застосовується для того, щоб передати всю красу натурального каменю. Після нанесення такого оздоблювального матеріалу отримують поверхню з дрібними рельєфами та раковинами, подібно до природних травертинів. У приміщенні, де використовується ця штукатурка, створюється атмосфера спокою та затишку.

Найбільш популярна дана рельєфна штукатурка у приміщеннях, які насамперед оцінюються при відвідуванні будинку. Це вітальні та передпокій. Обмежень щодо загального стилю оформлення кімнати із застосуванням такої штукатурки не існує. Досить поширене застосування обробки травертин у громадських місцях та приміщеннях. Для того, щоб більш вигідно підкреслити всі нерівності та рельєфи такого оздоблення, можна застосувати відповідне освітлення в кімнаті.

Штукатурка травертин відрізняється простотою у догляді. Для усунення пилу та невеликих забруднень досить легкого вологого прибирання. Саме тому такий вид обробки широко застосовується у приміщеннях із домашніми тваринами.
На сьогоднішній день існують різні варіанти та техніки нанесення даного виду оздоблювального матеріалу. Отримуваний результат може мати більш гладкий або шорсткий вигляд. Адаптувати обробку під загальний стиль приміщення не завдасть ніяких труднощів. Травертин штукатурка ціна, представлена ​​на нашому сайті, відрізняється доступністю.