Project Description

PATINA

Декоративный воск для внутренних работ на водной основе для обработки минеральных декоративных покрытий на основе извести

PATINA
ЗАМОВИТИ

PATINA (Патина) – Декоративний віск легкий у роботі, швидко висихає, призначається для обробки декоративних мінеральних покриттів на основі вапна, дозволяє створювати ефект переливається та блискучої патини на поверхнях і надає їм легку водовідштовхуваність.

Доступно чотири варіанти продукту

Patina neutra – безбарвний віск

Patina argento – срібло

Patina oro – золото

Patina bronzo – бронза

Нейтральний склад надає стінам елегантного блиску, тоді як металізовані відтінки створюють нові естетичні ефекти поверхні з перламутровим блиском.

PATINA відкриває перед декоратором великий вибір можливостей для експерименту з новими ефектами та фактурами для відповідності найсучаснішим тенденціям декорування інтер’єру.

Доступні відеоуроки щодо нанесення матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, йдучи назустріч нашим клієнтам, у нашому салоні ви можете придбати необхідну вам кількість матеріалів, незалежно від розміру тари, тобто на розлив або на вагу. Так як дуже часто виникають ситуації, коли для виконання або завершення робіт не потрібний матеріал у повному обсязі тари.

інструменти
кельма зі сталі та вовняна тканина


вихід
змінюється 20 m²/l


Шари
1


застосування
готовий до використання


застосування
готовий до використання