Project Description

San Marco MARCOPOLO

Декоративне покриття з ефектом кольорових металів

MARCOPOLO
ЗАМОВИТИ

San Marco MARCOPOLO (маркополо) -декоративне покриття за допомогою якого створюються поверхні, що переливаються з металевим ефектом.

Простота і легкість нанесення декоративної фарби San MarcoMARCOPOLO дозволяє створювати оздоблення, що характеризуються шорстким аспектом, на яких падаюче світло виявляє яскраві хроматичні контрасти, що переливаються.

Різноманітність палітри відтінків золота, срібла, міді та бронзи та численні ефекти нанесення надають можливість реалізувати декоративні покриття для надання індивідуальності приміщенням із традиційним дизайном, а також для оригінальних рішень інтер’єру.

Матеріал надзвичайно міцний, що дозволяє застосовувати його для обробки місць громадських приміщень – вхідні групи, сходові марші, холи, коридори, офіси і так далі.

San Marco MARCOPOLO дозволяє реалізувати такі ефекти:

ЕФЕКТ Хрест-нахрест
ЕФЕКТ ПОЛОСАТИЙ
ЕФЕКТ ВОДОПАДУ

Доступні відеоуроки щодо нанесення матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, йдучи назустріч нашим клієнтам, у нашому салоні ви можете придбати необхідну вам кількість матеріалів, незалежно від розміру тари, тобто на розлив або на вагу. Так як дуже часто виникають ситуації, коли для виконання або завершення робіт не потрібний матеріал у повному обсязі тари.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТУРИ CAD BIM

інструменти
кисть і губка


выход
6-7 м²/л


Слои
1


застосування
повністю готовий; 5% max


застосування
повністю готовий; 5% max


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment


Тонується
За колірною системою Marcromie

ЕФЕКТИ

ДЕКОРАТИВНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБОТ З ЕФЕКТОМ КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

ЕФЕКТ ВОДОПАДУ

ЕФЕКТ ПОЛОСАТИЙ

ЕФЕКТ ХРЕСТ-НАХРЕСТ