Project Description

San Marco CONCRET ART

Декоративна штукатурка з ефектом бетону для внутрішніх та зовнішніх робіт

ЗАМОВИТИ

Декоративна штукатурка з ефектом бетону San Marco Concret Art підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт.

San Marco CONCRET ART Відтворює ефект бетону, в сучасному стилі мегаполісу для дизайну внутрішніх приміщень, і в той же час на фасадах дозволяє створювати поверхні з твердими характеристиками міцності.
Різноманітні ефекти та техніки нанесення CONCRET ART гарантують максимальну ідентичність відтворюваним матеріалам, при невеликій витраті та ідеально підходять для індивідуалізації дизайнерських рішень у приміщеннях у стилі лофт, для сучасної архітектури та для систем теплоізоляції фасадів.

Матеріал дозволяє відтворювати різноманітні ефекти під бетон у різних техніках.

San Marco CONCRET ART дозволяє реалізувати такі ефекти:

ЕФЕКТ ОПИЛУВАННЯ
ЕФЕКТ ПРОМИТОЇ ПОВЕРХНІ БЕТОНУ
ЕФЕКТ БЕТОНУ ТОНКОГО ШЛІФУВАННЯ
ЕФЕКТ БЕТОНУ СЕРЕДНЬОГО ШЛІФУВАННЯ
ЕФЕКТ ШТУКАТУРКИ
ДРІБНИЙ ЕФЕКТ

Доступні відеоуроки щодо нанесення матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, йдучи назустріч нашим клієнтам, у нашому салоні ви можете придбати необхідну вам кількість матеріалів, незалежно від розміру тари, тобто на розлив або на вагу. Так як дуже часто виникають ситуації, коли для виконання або завершення робіт не потрібний матеріал у повному обсязі тари.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕКСТУРИ CAD BIM

інструменти
кельма з нержавіючої сталі


вихід
0,8 – 1,3 кг/м²


 

Шари
2


застосування
готовий до використання


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment


Тонується
За колірною системою Marcromie

ЕФЕКТИ

San Macro CONCRET ART Декоративная штукатурка с эффектом бетона

ЕФЕКТ ТОНКОГО ШЛІФУВАННЯ

 

San Macro CONCRET ART Декоративная штукатурка с эффектом бетона

ЕФЕКТ ПРОМИТОЇ ПОВЕРХНІ

 

ЕФЕКТ ПРОМИТОЇ ПОВЕРХНІ

 

San Macro CONCRET ART Декоративная штукатурка с эффектом бетона

ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА З ЕФЕКТОМ АРТЦЕМЕНТУ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБОТ

 

ЕФЕКТ ОПАЛУБКИ

 

Декоративна штукатурка під бетон купити в Одесі

Пористі бетонні стіни з грубуватою фактурою, які здатна створити декоративна штукатурка під бетон, зазвичай вибирають неординарні, творчі, бунтарські особистості. Це сміливе інтер’єрне рішення завжди дає яскраві результати, допомагаючи створити трендовий, сучасний простір у стилі лофт, урбаністичному стилі чи конструктивізмі: брутальний, яскравий та креативний.

Якщо стандартні інтер’єрні рішення не для Вас і Вам потрібна декоративна штукатурка в стилі лофт, ласкаво просимо до інтернет-магазину салону ViDecor Studio ! Ми пропонуємо до Вашої уваги лише високоякісні оздоблювальні матеріали від надійного європейського виробника, за допомогою яких Ви легко зможете створити справді трендовий, неординарний інтер’єр.

Декоративна штукатурка лофт купити в Одесі

Популярний індустріальний стиль лофт – одне з найулюбленіших інтер’єрних рішень для креативних людей. Не схожий на жоден інший стиль, лофт – це:

  • Грубе оздоблення стін – декоративна штукатурка лофт під бетон, цегляна кладка
  • Дерев’яна підлога грубої обробки
  • Неприкриті комунікації
  • Панорамні вікна та вільне планування приміщення.

Якщо Ви шукаєте дійсно якісну та надійну штукатурку лофт бетон, – допомогти Вам створити ідеальний урбаністичний інтер’єр здатна декоративна бетонна штукатурка у стилі лофт від компанії San Marco. Декоративна штукатурка – бетон CONCERT ART від San Marco має безліч технік нанесення, кожен з яких здатний реалізувати різноманітні ефекти під бетон. Таким чином, купуючи та використовуючи лише один оздоблювальний матеріал – Ви отримуєте можливість створити безліч поверхонь різної фактури та зовнішнього вигляду.

Штукатурка лофт бетон купити

Спочатку зародившись у США, лофт почав свою переможну ходу світом і незабаром став популярним повсюдно. Традиційно, лофт інтер’єр – це притулок творчих людей, богемної молоді та інших людей, які не вписуються в загальноприйняті рамки.

Декоративна штукатурка – бетон від San Marco, купити яку Ви можете в салон-магазині ViDecor Studio, спеціально створена для людей з нестандартним мисленням, здатних на сміливі експерименти та люблять неординарні інтер’єрні рішення.

Ласкаво просимо та приємних покупок!