Події ViDecor Studio

LAB FOR PRO 2017 – КУРСИ МАЙСТРІВ В ІТАЛІЇ

З 05 по 07 лютого г.Маркон, Італія, відвідала група майстрів з України у складі групи так само були представниками нашого салону ViDecor studio

На базі заводу San Marco була надана можливість познайомитися з новинками і попрактикуватися в роботі з декоративними матеріалами в рамках курсів підвищення кваліфікації Lab For Pro. Такі навчальні курси відбуваються під керівництвом технологів заводу, після закінчення курсів учасники отримали відповідні сертифікати.

ЕКСКУРСІЯ ЗАВОДУ SAN MARCO

Після закінчення курсів було проведено екскурсію заводом San Marco.

Масштаби виробничої лінії просто вразили своїми обсягами, системою організації процесів, автоматизації та контролем якості виробленої продукції.

Виробництво включає весь цикл процесів необхідних для отримання дійсно якісної продукції.

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ МАЙСТРІВ-ДЕКОРАТОРІВ

18.03.2017 у салоні ViDecor відбувся майстер-клас для майстрів-декораторів. У ході заняття були представлені новинки матеріалів, нові нанесення техніки. Заняття пройшло у теплій, дружній атмосфері. Цей захід проводився за підтримки основного дистриб’ютора “Sanmarco Україна” в особі директора Sanmarco Україна Геннадія Маркелова та головного технолога Дмитра Середзинського.

СЕМІНАР ДЛЯ АРХІТЕКТОРІВ, ПІДРЯДНИКІВ І ЗАМОВНИКІВ

10.04.2017 у салоні Vi Decor пройшла презентація новинок у світі декоративних покриттів. Спеціально запрошені гості з Італії – головний технолог заводу San Marco Франческо Сураччі та головний менеджер з експорту Юлія Мхеїдзе.
Захід привернув увагу найкращих архітекторів міста, їхніх партнерів та замовників. Поруч із презентацією було анонсовано початок роботи програмного продукту, так очікуваного багатьма архітекторами і дизайнерами: бібліотеки текстур CAD і BIM. Тепер за допомогою бібліотек всіх текстур продукції San Marco дуже легко візуалізувати всі дизайнерські рішення. Як завжди, унікальні продукти, ексклюзивні пропозиції, дружня атмосфера і, головне, професійний підхід.
Vi Decor – ваш провідник у світ декоративних покриттів!

LAB FOR PRO 2018 – КУРСИ МАЙСТЕРІВ В ІТАЛІЇ

З 19 по 20 лютого група з України брала участь у щорічних курсах підвищення кваліфікації, які проводились у місті Маркон, Італія у тренувальному центрі заводу San Marco. Цього року курси були присвячені матеріалу для декорування підлог та стін CONTINUO.

LAB FOR PRO 2019 – КУРСИ МАЙСТРІВ В ІТАЛІЇ

З 17 по 20 лютого група з України брала участь у щорічних курсах підвищення кваліфікації, які проводились у місті Маркон, Італія у тренувальному центрі заводу San Marco, у складі групи також були представники нашого салону ViDecor studio. Цього року курси були присвячені тренінгу щодо нанесення нових декоративних ефектів, після закінчення курсів учасники отримали відповідні сертифікати.

КОНВЕНЦІЯ SAN MARCO “AN ITALIAN STORY” РИМ – 2019

З 13 по 17 березня в Римі відбулася конвенція організована компанією San Marco. На ній були представлені новинки декоративних матеріалів San Marco 2019 року, а також новітні інструменти для якіснішої та продуктивнішої роботи у сфері дизайну та архітектури, розглянуто перспективи розвитку компанії. Склад учасників включав 250 осіб з 46 країн світу, в тому числі і представники з України. Теплий прийом та продуктивна атмосфера заходу налаштували учасників на спільне підкорення нових висот! Дякуємо організаторам заходу, а також нашому дистриб’ютору компанії “T-Color”, в особі Геннадія Маркелова, за запрошення на такий грандіозний захід!

Майстер клас для малярів з продукції італійської компанії San Marco 06.12-07.12.2019

В рамках майстер-класу для малярів, організованого компанією Videcor, Одесу відвідали українські майстри малярської справи. Понад 50 осіб взяли участь у дводенному семінарі. У ході заходу будівельників знайомили з фарбами та супутніми матеріалами італійської компанії «San Marco», а також розповідали про тонкощі роботи з продукцією.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?