Матова фарба в інтер’єрі сучасного будинку: насичений колір, довговічність та екологічність

Коли настає час робити оздоблювальні роботи в приміщенні, власники часто задаються питанням вибору відповідного стилю інтер’єру. Як створити екологічний, модний та сучасний інтер’єр? Які матеріали слід використовувати, щоб новий інтер’єр прослужив максимально довго, а робота з ними була швидкою та легкою?

Якщо Ви теж задаєтеся цими питаннями, сьогодні ми поговоримо про трендове, практичне і цікаве інтер’єрне рішення: використання матової фарби в інтер’єрі.

Матова фарба для стін: переваги та недоліки

Ще недавно, стикаючись з питанням обробки стін, люди віддавали перевагу шпалерам. Однак у відповідь на швидкісний темп життя сучасної людини сучасні інтер’єрні тренди пропонують більш практичне рішення: фарбу для стін. І справді, погодьтеся, що в разі зношування обробки або, якщо Вам захочеться змінити колірний настрій інтер’єру, – набагато зручніше просто перефарбувати стіни, ніж зривати старі шпалери, зачищати стіни, готувати їх до нового оздоблення і заново обклеювати шпалерами. Крім того, багата палітра відтінків та найширший вибір дизайнів сучасних фарб європейського виробництва – подарують Вам практично необмежені можливості творити інтер’єр Вашої мрії.

Серед різноманіття сучасних фарб для стін, окремо слід поговорити про матову фарбу для стін. У більшості людей, матова фарба в інтер’єрі – асоціюється тільки зі звичною, традиційною «водоемульсійкою» для фарбування стелі. Однак, сучасні виробники лакофарбової продукції значно розширили спектр застосування матових фарб: забудьте про стереотипи – в наші дні, інтер’єрні матові фарби можуть використовуватися в будь-якому приміщенні будинку, у тому числі в приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням або приміщеннях з вологим мікрокліматом, таких як кухні та санвузли. Матова фарба для стін відповідного класу зносостійкості – стійка до стирання, її можна мити, не побоюючись пошкодити покриття, а з огляду на екологічність та паропроникність інтер’єрних матових фарб можна сміливо назвати матову фарбу – ідеальним покриттям для стін дитячої кімнати.

Завдяки тому, що матова поверхня відображає меншу, в порівнянні з глянсовою фарбою, кількість світлових хвиль, – матова фарба для стін здатна маскувати навіть досить серйозні недоліки поверхні: тріщини, нерівності та вм’ятини.

Ще однією беззастережною перевагою, якою володіють інтер’єрні матові фарби, є щільність їх структури, і, відповідно, насиченість одержуваного кольору: нове матове покриття здатне легко зафарбувати попереднє покриття всього за 2-3 шари. Також, матова фарба в інтер’єрі цінується за те, що на поверхні не утворюються відблиски від природного або штучного освітлення.

Однак, є у цього покриття і недолік – через шорстку структуру фарби, пофарбована поверхня може накопичувати пил – Вам доведеться час від часу протирати її вологою ганчіркою.

Матова фарба для стін — відгуки покупців про нанесення та подальшу експлуатацію покриття

Сучасні люди, перед тим як купити якийсь оздоблювальний матеріал, часто читають відгуки інших, щоб переконатися у високій якості продукту або дізнатися про якісь приховані недоліки. Якщо Ви хочете дізнатися «з перших рук», чи зручна в нанесенні та чи красива в реальному житті матова фарба для стін – відгуки людей, які вже купили матову фарбу, не лише допоможуть Вам обрати якісного виробника, але також подарують можливість ознайомитися з варіантами застосування. матової фарби у справжніх інтер’єрах: почерпнути ідеї колірних поєднань, варіантів оформлення акцентних стін за допомогою матового покриття, а також перейняти окремі, сміливі дизайнерські прийоми – такі, як поєднання матової фарби з атласною поверхнею.

Якщо Ви не боїтеся експериментувати, любите насичені, щільні відтінки та нетривіальний дизайн інтер’єру – матова фарба для стін може стати для Вас можливістю створити ексклюзивний, трендовий інтер’єр, що відповідає Вашим уявленням про стиль та естетику.