San Marco ELASTOMARC FINITURA

ВОДОЕМУЛЬСІЙНА АКРИЛ-СИЛОКСАНОВА ВИРІВНЯЮЧА ФАРБА, що СУПЕРМУЄТЬСЯ

ЗАМОВИТИ

Унікальна за своїм складом еластомірна система фарбування ELASTOMARC з високим коефіцієнтом розтягування, призначена маскування тріщин на поверхнях фасадів і внутрішніх приміщень. Система ELASTOMARC призначена для поверхонь, де необхідно створити умови тріщин, що маскують виникнення, де необхідна висока стійкість до розтріскування, навіть при низькій температурі.

Рекомендується для усадкових мікротріщин, викликаних змінами структури, які можуть мати здатність до деформації та адаптації до зміни розмірів основи, навіть за низьких температур. Крім того, можлива обробка глибоких тріщин, що виникають на поверхнях стін з товщиною не більше 2000 мкм. Неможливі реставраційні роботи, зумовлені осіданнями конструкції, оскільки за своєю природою вони не можуть бути усунені за допомогою систем фарбування.
Система складається з ELASTOMARC FONDO і ELASTOMARC FINITURA.
Стійкість до утворення тріщин еластомірної системи прямо пропорційна товщині нанесеного шару.
ELASTOMARC FONDO завжди має покриватися ELASTOMARC FINITURA.
Система ELASTOMARC завдяки властивостям світлового затвердіння, реагуючи на вплив ультрафіолетових променів, зміцнює покриття плівки, що залишається еластичною, на ній погано затримується бруд.

Експлуатаційні характеристики системи ELASTOMARC були протестовані відповідно до європейських норм UNI EN 1062-7. (Визначення стійкості до розтріскування).

інструменти
кисть, валик

розведення
готовий до використання; 10% макс.

Шари
2

вихід
3,5-4 м²/л гладкі оздоблення; 2-2,5 м ² / л злегка фактурні обробки

розчинник
вода

маркування відповідно до
європейськими нормами UNI EN 15824