ACRISYL PITTURA LISCIA

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВА МАТОВА ФАРБА НА ВОДНІЙ ОСНОВІ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ ПРОТИПЛІСНЕВА

ACRISYL PITTURA LISCIA
ЗАМОВИТИ

ACRISYL PITTURA LISCIA – акрил-силоксанова протицвілева фарба преміум-класу на водній основі для зовнішніх і внутрішніх робіт, має відмінні водовідштовхувальні властивості. Дозволяє легко виводити вологу і водяну пару, захищає поверхню фасаду, що покривається, від впливів навколишнього середовища. Також стійка до суворих кліматичних умов: морські узбережжя та промислові території адаптована до клімату з характерними сильними температурними перепадами. Має високу стійкість до миття стін і не вступає в реакцію з лужним середовищем, типовим для поверхонь на цементній основі та різних штукатурок.
Найкращий естетичний ефект досягається при нанесенні на рівні, гладкі, міцні поверхні. Ідеальний варіант для фарбування фасадів схильних до впливу агресивного морського та водного середовища.

інструменти
пензель, валик, фарборозпилювач, фарборозпилювач Airless

розведення
І: 20-25%; II°: 10-15%

Шари
2

вихід
8-10 м²/л

 тонування
За колірною системою Marcromie

розведення
I°: 20-25%; II°: 10-15%

низький VOC
Низький вміст летких органічних сполук (VOC)

 Life Cycle Assessment
Life Cycle Assesment

маркування відповідно до
європейськими нормами UNI EN 15824

Силіконова фарба для фасаду купити в Україні

Незалежно від обраного архітектурного стилю будівлі, використаного будівельного матеріалу та інших параметрів, фасадна фарба – є граничним шаром, який захищатиме будову від атмосферних впливів. Роль фасадної фарби – складно переоцінити. Крім захисних властивостей, якісна декоративна фасадна фарба також допоможе надати будинку завершеного вигляду, втіливши ідею архітектора та підкресливши почуття смаку власника.

Існує безліч видів фарб для зовнішніх робіт, проте силіконова фарба для фасаду ACRISYL PITTURA LISCIA від італійської компанії San Marco має низку відчутних переваг:

  • Висока еластичність
  • Можливість колеровки
  • Водовідштовхувальні властивості
  • Протиплеснові властивості
  • Стійкість до суворих кліматичних умов
  • Нечутливість до сильних температурних коливань
  • Стійкість до миття та стирання.

Всі ці якості роблять цю силіконову фарбу для фасаду – чудовим вибором для зовнішніх робіт.

Фарба фасадна силіконова купити в Одесі

Якщо Вам потрібна фарба фасадна силіконова – купити лакофарбову продукцію європейської якості за найвигіднішими цінами Ви завжди можете у салон-магазині «ViDecor Studio»! Будучи офіційним представником «San Marco» – ми можемо запропонувати своїм клієнтам оригінальну продукцію компанії за цінами виробника.

Ласкаво просимо та приємних покупок!