Фарба грунт San Marco UNIMARC FONDO UNIVERSALE

UNIMARC FONDO UNIVERSALE
ЗАМОВИТИ

Фарба грунт San Marco UNIMARC FONDO UNIVERSALE

УНІМАРК ФОНДО УНІВЕРСАЛЕ – водорозчинна фарба-грунт для зовнішніх і внутрішніх робіт, на акрилових смолах у водній дисперсії, використовується коли необхідно забезпечити високу основу, що вкриває і вирівнює, перед нанесенням фінішного оздоблювального матеріалу, а також для того щоб забезпечити максимальну повноту кольору.

San Marco UNIMARC FONDO UNIVERSALE – володіє високою здатністю, що вкриває і заповнює, легко наноситься і добре розтягується. Сухий шар може бути легко відшліфований, забезпечуючи наступним шарам оздоблювального матеріалу відмінне зчеплення.

UNIMARC FONDO UNIVERSALE може використовуватися для нанесення на різні поверхні як перехідний грунт для подальшого нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів (фарби, декоративні покриття) як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Так само для цих цілей, залежно від поверхні та складу фінішного матеріалу, можливе застосування ґрунту на алкідній основі San Marco Primer

Застосування San Marco UNIMARC FONDO UNIVERSALE особливо рекомендується при використанні фарб насичених кольорів, так само для отримання ідеального високоякісного фарбування поверхонь.

інструменти
кисть, валик, фарбопульти


вихід
9-10 м²/л на один шар


Шари
1-2


розчинник
вода


розведення
для пензля 5-10%


розведення
15-20%


тонування
За колірною системою Marcromie