ДВУХКОМПОНЕНТНАЯ ЭПОКСИДНАЯ КРАСКА НА ВОДНОЙ ОСНОВЕ С НИЗКИМ СОДЕРЖАНИЕМ ЛОС ДЛЯ БЕТОННЫХ И КЕРАМИЧЕСКИХ ПОЛОВ

FACCIAVISTA PRO
ЗАМОВИТИ

San Marco PAVIFLOOR – двокомпонентна фарба бетонної підлоги та керамічних поверхонь складів, фабрик та приміщень, де потрібна висока твердість поверхні, стійкість до стирання та впливу навантажувачів. Склад із низьким вмістом летких органічних сполук (ЛОС), без пластифікаторів, дозволяє швидко зайняти пофарбовані приміщення. Висока стійкість до миючих та дезінфікуючих засобів, олій та жирів.

Відповідає вимогам Регламенту ЄС 852/2004 щодо гігієни харчових продуктів.

інструменти
кисть, валик

вихід
8-10 м²/л на шар


Розчинник вода

Промислова фарба для бетонної підлоги та плитки для підлоги купити в Україні

У місцях підвищених експлуатаційних навантажень високі характеристики зносостійкості підлог мають критичну важливість. Тому, бетонні підлоги, що відрізняються надійністю та довговічністю, – є найчастішим вибором для виробничих приміщень. Однак, незважаючи на високі експлуатаційні характеристики, такі підлоги мають також і недоліки: низькі декоративні якості та властивість бетону "пилити». Для того, щоб нівелювати недоліки бетонної підлоги, надати їм привабливого зовнішнього вигляду, а також додатково захистити поверхню, – використовується спеціальна епоксидна промислова фарба для бетонної підлоги.

Епоксидна фарба для бетону купити

Для того, щоб покращити показники зносостійкості бетону, фарба для промислових підлог має бути надзвичайно міцною та надійною. Тому, зазвичай, для декорування підлог у виробничих приміщеннях вживається епоксидна фарба для бетону. Така фарба для промислових підлог утворює на пофарбованій поверхні міцний, твердий шар, стійкий до стирання і дозволяє експлуатувати підлогу при дуже інтенсивних навантаженнях. Також, утворена поверхня стійка до миючих засобів, атмосферних впливів, дезінфікуючих розчинів, жирів та олій. Ця фарба підходить не тільки для бетону, але і для фарбування керамічної підлоги.

Фарба для плитки для підлоги купити Одеса

Сфера застосування епоксидної фарби досить широка:

  • Склади
  • Цехи
  • Виробничі приміщення, фабрики
  • Паркінги
  • СТО
  • Гаражі
  • Відкриті майданчики,

– таким чином, одержуване суперміцне покриття є по-справжньому універсальним матеріалом.

Епоксидна фарба для плитки купити в Одесі

Якщо Вас цікавить фарба для плитки для підлоги – купити дійсно якісну фарбу, здатну надійно захистити бетонну або керамічну підлогу, Ви завжди зможете в салон-магазині «ViDecor Studio». У широкому асортименті нашого магазину Ви також знайдете інші види декоративних фарб знаменитого італійського виробника – компанії «San Marco», якість та високі декоративні властивості яких підтверджені тисячами задоволених покупців з усього світу.

При виникненні будь-яких труднощів, наші грамотні та уважні співробітники із задоволенням допоможуть Вам з вибором та нададуть професійну консультацію щодо правильного використання фарби.

Якщо потрібна епоксидна фарба для плитки – купити якісний європейський продукт за найвигіднішою ціною Ви завжди можете у салон-магазині «ViDecor Studio»! Ласкаво просимо та приємних покупок!