Спеціальні продукти

Компанія San Marco Україна створила низку продуктів, призначених саме для підготовки поверхонь до подальшої роботи з ними. До категорії цієї продукції належать розчини, що добре справляються із завданням очищення поверхонь усередині приміщень та із зовнішнього боку будівель.

Сюди ж слід віднести вирівнюючу штукатурку, призначену для обробки тріщин, силоксанове водовідштовхувальне покриття, адгезійну грунтовку, не схилу до вбирання в поверхню, та ін. Продукція компанії заслуговує на найвищу оцінку, оскільки якість її бездоганна. Також вона безпечна у використанні, а її вплив на довкілля мінімальний.

COMBAT 222

РОЗЧИН ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХНІ ВІД ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТІВ

PRO-LINK

ЗЧЕПЛЮВАЛЬНИЙ ГРУНТ ДЛЯ КЕРАМІЧНИХ ПОКРИТТІВ

MARCOTECH AU 3D

НАПІВМАТОВЕ АКРИЛ – УРЕТАНОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГ НА ЦЕМЕНТНІЙ ОСНОВІ

STUCCOFACILE

ПАСТООБРАЗНА ШТУКАТУРКА, ЩО ШВИДКО ВИСИХАЄ, НА ОСНОВІ МІКРОСФЕР, ЛЕГКА В НАНЕСІННІ

TAMSTUCCO PASTA

ПАСТООБРАЗНА ФІНІШНА ШПАКЛІВКА

 WALL STUCCO

НАСТІННЕ ПАСТООБРАЗНЕ ДЕКОРАТИВНЕ ПОКРИТТЯ ТОНЧАЙШОГО ШАРУ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБОТ

MARCOSTUC

ПАСТООБРАЗНА ШПАКЛІВКА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБОТ

ISOGRAFF

ЗАХИСТ АНТИГРАФІТІ

H-REP SILOSSANICO

ЗАХИСНЕ СИЛОКСАНОВЕ ПОКРИТТЯ-ГІДРОФОБІЗАТОР НА ВОДНІЙ ОСНОВІ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБОТ

ELASTOMARC STUCCO

ПАСТООБРАЗНА УЛЬТРАЛЕГКА ШТУКАТУРКА З КОНТРОЛЮЄМОЮ УСАДКОЮ

ELASTOMARC FONDO

АКРИЛОВА ЕЛАСТОМІРНА ФАРБА-ОСНОВА

PRORAME

НАПІВГЛЯНЦЕВИЙ ЛАК – ПРОЗОРНИЙ ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ МЕДІ

PRORAME

ЗМІЦНЮЮЧЕ ЗАХИСНЕ ПОВІТРЯНОПРОНИКНЕ БЕЗКОЛІРНЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ КАМІННЯ НА ОСНОВІ СИЛОКСАНІВ І АКРИЛАТІВ

PAVIFLOOR

ДВОКОМПОНЕНТНА ЕПОКСИДНА ОБРОБКА НА ВОДНІЙ ОСНОВІ З НИЗКИМ ЗМІСТ ЛОС ДЛЯ БЕТОННИХ І КЕРАМІЧНИХ ПІДЛОГ

SVERNICIATORE SM10

ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ФАРБИ УНІВЕРСАЛЬНИЙ

GUAMARC-гидроизоляция

РІДКА ВОДОВІДТОРКУВАЛЬНА МЕМБРАНА-ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ

ISOMARC

НАСТІННИЙ ІЗОЛЯЦІЙНИЙ ГРУНТ-ФІКСАТОР НА ОСНОВІ РОЗЧИННИКІВ

RIGENERA

ЕМАЛЬ ДЛЯ ПЛИТКИ І РІЗНИХ ПОВЕРХОНЬ

RIGENERA

ПЕРЕТВОРЮВАЧ ІРЖІ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
Декоративная штукатурка и покраска стен
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

Кошти для підготовки поверхні під декоративну обробку купити в Одесі

Перед тим, як на стінах Вашої оселі виникне ексклюзивний шедевр із декоративної штукатурки, фарби або шпалер, поверхня стін повинна бути належним чином підготовлена ​​до нанесення декоративного покриття. Тільки за умови правильної підготовки поверхні, Ваш ремонт радуватиме Вас ще довгі роки. Для того, щоб продовжити термін експлуатації декорованих стін та полегшити процес ремонту, італійська компанія San Marco створила лінійку корисних засобів, які допоможуть видалити залишки старого покриття з поверхні, а також забезпечать надійність. та довговічність новому покриттю.

Серед засобів, що пропонуються до продажу в нашому салон-магазиніViDecor Studio:

  • Рідка гідроізоляція для стін
  • Антиграфіті покриття
  • Засіб від цвілі на стінах
  • Готова шпаклівка для стін
  • Засіб для видалення фарби універсальний
  • Зчеплюючий ґрунт для керамічних покриттів,

і багато іншого. Про переваги цих коштів від бренду San Marco ми й поговоримо сьогодні.

Купити рідку гідроізоляцію в Україні

Мабуть, найнебезпечнішим ворогом щойно проведеного ремонту є волога. Вологі стіни не втримають на собі декоративне покриття, і тому загрожують Вам фарбою, що здулася, і штукатуркою, що обсипалася. Якщо у Вашій оселі чи квартирі існує проблема підвищеної вологості, її потрібно вирішити до того, як робити ремонт. Рідка гідроізоляція для стін, купити яку Ви можете у нашому салон-магазині, убезпечить Ваші стіни від вологи та вогкості. Якщо Ви переживаєте, знаючи, що гідроізоляція деяких виробників може бути небезпечною для здоров'я – поспішаємо Вас заспокоїти. Неймовірна ціна на Рідка гідроізоляція в Україні в San Marco – означає придбати надійний європейський продукт, чия якість, екологічність та безпека для людей та навколишнього середовища підтверджена відповідними сертифікатами.

Засіб від цвілі на стінах купити Одеса

Якщо у Вашому приміщенні підвищена вологість, то ще однією поширеною проблемою, з якою Ви можете зіткнутися, є цвіль. Цвілевий грибок – небезпечна і проблема, що важко вирішується, здатна не тільки пошкодити Ваш ремонт, але і зіпсувати здоров'я. Подолати пліснявий грибок Вам допоможе засіб від плісняви ​​на стінах – ndash; купити в Одесі дійсно працюючий засіб, згубний для грибка та безпечний для людини від італійського бренду San Marco – Ви також можете у салон-магазині ViDecor Studio.

Готова шпаклівка для стін купити Одеса

Пастоподібна ремонтна суміш або рідке шпаклювання – дуже зручний у роботі матеріал. Вам більше не потрібно витрачати час на замішування шпаклювання – Професіонали з Італії від компанії San Marco зробили все для Вас! Все, що Вам залишилося – вибрати для яких потреб та типу поверхні Вам потрібна шпаклівка. Якщо Вам потрібен професійний продукт, що гарантує бездоганний результат - готова шпаклівка для стін, купити в Одесі найвигідніше в салон-магазині ViDecor Studio, - стане найкращим вибором!  

Антиграфіті купити покриття

Ще одним важливим і корисним засобом, який стане в нагоді фасаду Вашого будинку, є спеціальне антивандальне покриття – антиграфіті. Настінні малюнки-графіті можуть легко зіпсувати красивий, свіжозабарвлений фасад Вашого житла, змусивши його знову і знову перефарбовувати. На щастя, у нашому асортименті Ви можете знайти спеціальний антивандальний засіб – антиграфіті, купити покриття, і назавжди убезпечити свій будинок від вандалів. Спеціальний засіб ISOGRAFF – створить на поверхні фасаду захисний шар, який, залишаючись повітропроникним, зменшує здатність поверхні вбирати забруднення та графіті. Будь-яке забруднення та малюнок Ви зможете легко змити з поверхні звичайною гарячою водою.

Які б засоби для обробки поверхонь Ви не шукали – засіб для видалення фарби універсальний, ґрунт або гідроізоляцію - спробуйте справжню європейську якість продукції ТМSan Marco в салон-магазині ViDecor Studio і Вам не захочеться шукати альтернативи!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?