ВОДОРОЗЧИННИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ НАПІВМАТОВИЙ ЛАК ДЛЯ ПАРКЕТУ І ДЕРЕВА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ

UNIMARC VERNICE PER PARQUET
ЗАМОВИТИ

Однокомпонентний водорозчинний лак UNIMARC VERNICE PER PARQUET призначений для покриття паркетної та дерев’яної підлоги, конструкцій усередині приміщень. Для кращої відповідності цьому призначенню склад матеріалу був розроблений так, щоб полегшити його нанесення та забезпечити хороше теплорозширення, стійкість до хімічних впливів у воску та миючих засобах, підвищений антиадгезивний ефект. Матеріал швидко висихає, що скорочує час на фарбування основи. Сухий шар має підвищену твердість і відмінну пружність, надає обробленій поверхні напівглянсовий аспект.
UNIMARC VERNICE PER PARQUET можна наносити на фарби, що миються, на водній основі, якщо вони добре прилягають, для підвищення експлуатаційних характеристик покриття.

Звертаємо вашу увагу, йдучи назустріч нашим клієнтам, у нашому салоні ви можете придбати необхідну вам кількість матеріалів, незалежно від розміру тари, тобто на розлив або на вагу. Так як дуже часто виникають ситуації, коли для виконання або завершення робіт не потрібний матеріал у повному обсязі тари.

інструменти
пензлик, валик, краскопульт

розведення
15%

Шари
2

вихід
10-12 м²/л на один шар

розведення
повністю готовий

розведення
повністю готовий