Покриття для захисту та фарбування деревини
MARCONOL CERATO

ВОДОВІДШТОВХУЮЧА НАПІВГЛЯНЦЕВА ОБРОБКА ПО ДЕРЕВУ, СТІЙКА ДО СТИРАННЮ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ

MARCONOL GEL

ПРОЗОРЕ МАТОВЕ ПОКРИТТЯ З ВОСКОВИМ ЕФЕКТОМ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ ПО ДЕРЕВУ

MARCONOL IMPREGNANTE

ЗАХИСНЕ КОЛЬОРОВЕ ПРОСИЧУВАННЯ ДЛЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ ЗОВНІШНІХ КОНСТРУКЦІЙ

MARCONOL PLASTIC-OIL

ЗАХИСНА ОЛІЯ ДЛЯ ДЕРЕВА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБІТ

 MARCONOL SUPERMARE

ПРОЗОРНИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ОДНОКОМПОНЕНТНИЙ ГЛЯНЦЕВИЙ АБО САТИНОВАНИЙ ЛАК ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ

UNIMARC FINITURA LEGNO

ЗАХИСНИЙ ВОДОРОЗДІЛЬНИЙ ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВА  ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБОТ

UNIMARC VERNICE PER PARQUET

ВОДОРОЗЧИННИЙ ПОЛІУРЕТАНОВИЙ НАПІВМАТОВИЙ ЛАК ДЛЯ ДЕРЕВА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ

Dekkende

КРОЮЧА ФАРБА І ЗАХИСНЕ ПРОСИЧЕННЯ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБІТ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
Декоративная штукатурка и покраска стен
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

Засоби для захисту деревини купити Одеса

Деревина – це будівельний матеріал, який ніколи не втрачає своєї популярності. Безпечна та екологічна, що володіє неповторною структурою та малюнком, деревина створює зовсім особливу атмосферу будинку, наповнюючи його затишком та даруючи почуття близькості до природи.

Однак дерево, як будь-який натуральний матеріал, піддається псуванню від вологи, пліснявого грибка, а також УФ-променів. Якщо Ви хочете продовжити термін експлуатації дерев'яної будови або захистити дерев'яні вироби – засоби для захисту деревини італійської компанії San Marco, купити які Ви можете в нашому салон-магазині, - впораються з цим найкращим чином!

Олія для деревини купити Україна

Деревина є матеріалом, що сильно піддається атмосферним впливам. Щоб надійно захистити вироби з дерева та дерев'яні споруди від негативного впливу навколишнього середовища, деревину необхідно обробляти спеціальними складами. Найчастіше для захисту дерева застосовується лак для зовнішніх робіт по дереву, а також олія для деревини. купити в Україні ці та інші товари по догляду за деревиною за найвигіднішою ціною Ви можете у салон-магазині ViDecor Studio. Ми є офіційним представником провідного італійського бренду з виробництва лакофарбових покриттів та засобів догляду за деревиною – компанії San Marco в Одесі та Одеській області. Кошти для захисту деревини від San Marco надійно захистять деревину від негативного впливу зовнішніх факторів, на довгі роки зберігши її неповторний зовнішній вигляд та міцність.

Кольоровий лак для дерева купити Одеса

В асортименті нашого магазину представлені різні види лаків: глянсовий, напівматовий та матовий лак для зовнішніх робіт по дереву, що дає Вам можливість експериментувати із зовнішнім виглядом дерев'яних виробів та оздоблення будинку. Однак, лак для зовнішніх робіт по дереву та для внутрішнього оздоблення - буває не тільки прозорим. Якщо Ви хочете підкреслити неповторну натуральну структуру дерева, а заразом захистити його від шкідливих комах та передчасного руйнування – відмінним рішенням стане кольоровий лак для дерева, купити в Одесі який Ви також можете у нашому салон-магазині ViDecorStudio. Крім лаку, Ви можете додатково захистити деревину – у цьому Вам допоможе кольорове просочення для дерева.

Кольорове просочення для дерева оживить забарвлення дерев'яної поверхні, а також, проникаючи вглиб структури деревини, надійно захистить її від шкідників та атмосферних впливів.

Утрудняєтеся з вибором? Ми чекаємо на Вас у салон-магазині ViDecorStudio, де наші досвідчені фахівці допоможуть Вам вибрати та купити потрібний засіб – лак, просочення або масло для дерева, а також проконсультують з усіх питань, що стосуються асортименту нашої компанії.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?