ВОДОРОЗЧІННИЙ НАСТІННИЙ УКРИВИСТИЙ ФІКСАТИВ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБОТ

MARCOTHERM PRIMER
ЗАМОВИТИ

MARCOTHERM PRIMER (Маркотерм праймер) – водорозчинна ґрунтовка з високим ступенем проникнення з дрібним кварцовим наповнювачем, рекомендується для просочення та зміцнення внутрішніх та зовнішніх мінеральних поверхонь. Найдрібніші частинки полімерів у складі надають підвищену проникаючу здатність, гарантуючи закріплення сильно пофарбованих і раніше пофарбованих стін. MARCOTHERM PRIMER покращує зчеплення і вирівнює поглинаючу здатність основи, створюючи ідеальну підкладку для фарби, що накладається поверх нього, і ізолюючи її від лужного середовища, властивого цементним і подібним основам. MARCOTHERM PRIMER можна фарбувати тинтометром, у зв’язку з чим він особливо рекомендується як підкладка для пластичних покриттів великої товщини.

Відмінною особливістю даної ґрунтовки є однорідність наповнювача, що дозволяє суттєво заощадити на витраті фінішного покриття, а також те, що даний ґрунт є одночасно і фіксатором!

Звертаємо вашу увагу, йдучи назустріч нашим клієнтам, у нашому салоні ви можете придбати необхідну вам кількість матеріалів, незалежно від розміру тари, тобто на розлив або на вагу. Так як дуже часто виникають ситуації, коли для виконання або завершення робіт не потрібний матеріал у повному обсязі тари.

інструмени
кисть, валик


розчинник
вода


розведення
20-30%


розведення
20-30%


вихід
8-10 м²/л на один шар


Тонується
За колірною системою Marcromie


Продукти на основі нанотехнологій
Продукт на основі нанотехнологій