Ґрунтівки
ATOMO

ГРУНТ-ФІКСАТОР МІКРОНІЗОВАНИЙ БЕЗ ЗАПАХУ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБІТ БЕЗ РОЗЧИННИКІВ

San Marco Colorfis

ГРУНТІВКА МІКРОНІЗОВАНА УКРИВНА ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБІТ

San Marco Idrofis

АКРИЛОВИЙ ГРУНТ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ

ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ КВАЦ-ГРУНТ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ

ВОДОРОЗЧИННИЙ НАСТІННИЙ ПОКРИВНИЙ ГРУНТ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ І ЗОВНІШНІХ РОБІТ

ACRISYL GRIP

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВА, ЗАПОЛНЮЮЧА, ВИРІВНЯЮЧА ГРУНТІВКА

MARCOTECH AU METAL PRIMER

ГРУНТУВАЛЬНА ФАРБА УНІВЕРСАЛЬНА ПРОТИ КОРОЗІЇ НА ВОДНІЙ ОСНОВІ ANTI-FLASH-RUST

FENALKYD

ШВИДКОСОХНУЧА СИНТЕТИЧНА АНТИКОРОЗІЙНА ГРУНТІВКА

Primer

УНІВЕРСАЛЬНА АНТИКОРРОЗІЙНА ГРУНТІВКА ДЛЯ СКЛАДНИХ ПОВЕРХНЕЙ

PRIMER

НАСТІННИЙ ІЗОЛЯЦІЙНИЙ ГРУНТ-ФІКСАТОР НА ОСНОВІ РОЗЧИННИКІВ

Краска грунт San Marco UNIMARC FONDO UNIVERSALE

ВОДОРОЗДІЛЬНА МАТОВА ФАРБА-ГРУНТ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
Декоративная штукатурка и покраска стен
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

Грунтовка купити в Одесі недорого

Значність ґрунтового шару у творі будівельних робіт важко переоцінити. Саме ґрунтовка допоможе ідеально вирівняти поверхню перед нанесенням іншого декоративного покриття, тим самим зменшуючи їх витрату. Грунтовка забезпечить хорошу зчеплюваність поверхні, нівелюючи дрібні дефекти та вирівнюючи пористу основу, а також ґрунтовий шар дозволить послабити різкий запах фарби. Якщо Вам необхідно придбати ґрунтовку – купити в Одесі справді якісний товар виробництва Італії Ви можете у нашому салон-магазині ViDecor Studio.

Грунтовку купити

В асортименті салон-магазину ViDecor Studio в Одесі представлені ґрунтовки італійського бренду San Marco – виробника лакофарбових матеріалів преміум-сегменту. Вироблені відповідно до європейських стандартів: суворі норми екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, лаки, фарби та грунтовки San Marco стануть кращим вибором за співвідношенням ціна-якість. Безпека та висока якість продукції підтверджені відповідними сертифікатами.

Салон-магазин ViDecor Studio є офіційним представником компанії в Одесі та Одеській області, тому саме у нас Ви можете купити лакофарбову продукцію San Marco за найвигіднішими цінами.

Грунтовка акрилова на водній основі купити в Одесі

Що може бути гіршим, ніж знайти ґрунтовку, купити її та з'ясувати, що для Ваших цілей – ця ґрунтовка не годиться? Для того, щоб уникнути такого неприємного сюрпризу та заощадити Ваш час та гроші, перед покупкою ґрунтовки слід розібратися який вид ґрунту використовується для Ваших конкретних цілей.

Найпопулярнішими і найчастіше використовуваними видами ґрунтовки є ґрунтовка по металу з антикорозійною дією, та ґрунтовка акрилова на водній основі.

Акрилова ґрунтовка на водній основі найчастіше використовується для внутрішніх робіт - при ґрунтуванні стін та стель. За допомогою дрібних акрилових частинок спеціальної сполучної речовини, грунтовка акрилова на водній основі легко проникає в оброблювану поверхню, просочуючи її та затвердіючи, тим самим створюючи ідеальну поверхню для нанесення наступних шарів декоративного оздоблення.

Якщо Вам потрібно обробити металеву поверхню, не тільки для декоративних цілей, але також і з метою тривалого збереження металу від корозії – купити ґрунтовку по металу в Одесі стане найкращим рішенням! Грунтувальна фарба на акрил-уретанових модифікованих смолах від компанії San Marco чудово впорається із завданням збереження металевих – чавунних, залізних, оцинкованих та легких сплавів від корозії, забезпечивши також ідеальне подальше зчеплення поверхні з фарбою.

У нашому салон-магазині Ви можете не тільки купити ґрунтовку по металу в Одесі, але також придбати ґрунтовки для будь-яких інших видів будівельних робіт, а також іншу якісну лакофарбову продукцію італійського виробництва.

Основне завдання ґрунтовок полягає у зміцненні поверхні. Вона повинна мати достатні адгезивні властивості, що дозволить шарам декоративного покриття (клею, фарбі та ін.) належним чином зчіплюватися з оброблюваною поверхнею. У каталозі нашої продукції ви знайдете професійні ґрунтовки виробництва торгової марки San Marco, які допомагають покриттям бути довговічнішими. Перевагами ґрунтовок також виступають: можливість приховати плями та ділянки ділянки оброблюваної поверхні, що втратили колір; сприяння зменшенню запаху фарби; роблять емалі та глянцеві покриття більш блискучими; вирівнюють пористі основи; дозволяють наносити світліші фарби на більш темні поверхні; роблять покриття однорідним та гладким.

Грунтовка глибокого проникнення від італійської компанії San Marco ефективно проникає в пори наявної поверхні, створюючи необхідні умови для нанесення фінішного покриття. Акрилова грунтовка San Marco не містить шкідливих летких сполук, тому її застосування є абсолютно нешкідливим для людини та навколишнього середовища. Для придбання доступні ґрунтовки на водній основі, які пропонуються в прозорому та білому нейтральному варіанті. Всі матеріали мають високу ефективність і забезпечують ідеальну підготовку поверхні перед її забарвленням. Грунтовка стін ціна, яка представлена ​​в салоні ViDecor, відрізняється найкращим поєднанням якості та вартості. Всі товари є абсолютно безпечними для здоров'я людини.

Якщо Вам потрібна ґрунтовка – купити в Одесі якісний європейський товар за найвигіднішими цінами Ви можете у нас!

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?