АКРИЛ-СИЛОКСАНОВЕ НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З КОМПАКТНИМ ЕФЕКТОМ ДРІБНОЇ ЗЕРНИСТОСТІ – ЗАХИСТ ВІД ПЛІСЕННЯ І ВОДОРОСЛІВ. РОЗМІР ГРАНУВ: 1,2

Acrisyl intonachino
ЗАМОВИТИ

ACRISYL INTONACHINO – настенное рельефное покрытие для декорирования и защиты внешних работ на основе связующих силоксан-акриловых сополимеров. ACRISYL INTONACHINO – является инновационным продуктом, эффективно замещающим традиционные штукатурки на акриловой, известковой или силикатной основе, поскольку обладает более высокой водоотталкивающей способностью и хорошей паропроницаемостью. Достигается эффект штукатурки « кора дуба», «короед» и прочие. Получаемый слой (1,2 – 2 мм) значительной толщины, препятствует вредному воздействию атмосферных осадков. Благодаря своим гранулам, заполняет и позволяет выровнить неровности поверхности. Может быть нанесено на неоднородные, по составу основы, места или на впитывающие поверхности.

інструменти
кельма пластикова фбо з нерж. сталі

застосування
готовий до застосування

Шари
1

вихід
1,8-2 кг/м²

тонування
По Кольровій системі Marcromie

маркування відповідно до
європейськими нормами UNI EN 15824

ОПИС

ACRISYL INTONACHINO – це настінне покриття для зовнішніх робіт, на базі акрил – силоксанового сполучного, що володіє підвищеним водовідштовхуванням і гарною паропроникністю, стійке до несприятливого впливу атмосферних агентів, створює ефект штукатурки. Завдяки своєму гранулометричному складу володіє покриваністю і дозволяє маскувати нерівності основи. Матеріал створює оздоблювальний шар, схожий на мінеральну штукатурку, його наносять на основу.

Не наносити на свіжу основу з тенденцією до лужності, зачекати на потрібну годину для затвердіння, зазвичай чотири тижні.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

– Тип сполучного: акриловий сополімер із силоксановою модифікацією у водній эмульсії

– Пігменти та наповнювачі: мінеральні наповнювачі та мраморна крошка

– Розчинник: вода

– В’язкість: пасто образна консистенція

– розмір зерен мармурової крошки: верхня межа 0,6 мм – середня толщина 1,0 мм у дві кулі

– Стійкість до лугів UNI 10795: стійко

– Проникність для води в рідкому стані UNI EN 1062-3: низька, w< 0,1 кг/м2ч ^ 0,5 - Проникність для водяної пари UNI EN ISO 7783-2: висока, Sd < 0,14 м - Захисний засіб для фасадів на основі теорії Kuenzle DIN 18550: W< 0,5 кг/м2ч ^ 0,5 і Sd < 2 метри - Висихання (при 25°C і 65% відн. волог.): повне від 1 години і 30 хвилин до 3 годин залежно від толщини кулі

неоднорідним поглинанням. особливо реставраційних робіт.

зовнішнім виглядом і ACRISYL INTONACHINO рекомендується для

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ Наносити на наступні основи:

– Нова чи стара штукатурка на базі водорозчинних зв’язуючих.

– Бетонні поверхні.

– Старе фарбування та покриття органічні або мінеральні, сухі, щільні, вбираючі та суцільні.

– Різні мінеральні будівельні суміші, за умови, що вони вбираючі.

Поверхню слід підготувати, виконуючи вказівки у параграфі ‘ПІДГОТОВКА ОСНОВИ’.

ACRISYL INTONACHINO

АКРИЛ – СИЛОКСАНОВЕ НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ НАЙТОНШОЇ ЗЕРНИСТІ – ЗАХИСТ ВІД ЦВІЛІ І ВОДОРОСТЕЙ

серія 461

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

– Перевірити, що основа добре висушена та витримана. При необхідності закласти та зміцнити спеціальними засобами.

– За наявності цвілі обробити поверхню миючим засобом COMBAT 222 код 4810222 та гігієнічним засобом COMBAT 333 код 4810333.

– Удалити щіткою або змити наявний наліт і відшарувалася стару фарбу. Повністю видалити кулі известняних фарб, що здулися або темпері.

– Удалити щіткою нашарування пилку, змогу та іншого.

Оштукатурена поверхня:

– Тріщини необхідно розширити та заповнити шпаклівкою або аналогічним матеріалом.

– загладити нерівності основи. Дірки, тріщини, ущелини та западини можна закласти засобом BETOMARC 9450150, RASAMIX 9440160 або RASOMARC 9500150 залежно від типу основи.

– Перевірити, що основа добре висохла, і нанести шар акрилового водного фіксативу для стін IDROFIS 4700006, або ізоляційного фіксативу для стін ISOMARC 4410111 на розчиннику, або мікронізованого фіксативу без розчинника ATOMO 8840001.

нанести фіксатив

– На нерівні поверхні можна нанести шар акрил – силоксанової заповнюючої вирівнюючої ґрунтовки ACRISYL GRIP серія 932.

– Приступити до нанесення ACRISYL INTONACHINO згідно з процедурою, зазначеною в розділі Інструкції з нанесення.

Бетонні поверхні:

– Удалити шматки цементу, що відвалюються.

– Металеві прутки арматури, що виступають на поверхні, аккуратно очищають щіткою та обробляють пассиваторним цементним розчином BETOXAN PRIMER 9490125.

– Відновити відсутні частини мастикою BETOXAN 400 або BETOXAN 300, безусадочним тиксотропним будівельним розчином з волокнистим зміцненням 9490140/130; виконати залишкову шпаклівку безусадковою шпаклівкою BETOXAN 200, що попереджає насичення вуглекислим газом, код 9490120.

– Перевірити, що основа добре висохла, і нанести кулю ізоляційного фіксативу з розчинником для стін ISOMARC 4410111 або мікронізованого фіксативу без розчинника ATOMO 8840001.

– На нерівні поверхні можна нанести шар акрил – силоксанової заповнюючої вирівнюючої ґрунтовки ACRISYL GRIP серія 932.

основи, що не водорозчинний
MARCOTHERM PRIMER 4740019.

до нанесення ACRISYL згідно з процедурою,

осипаються, покривистий

– Приступити
INTONACHINO
зазначеною в розділі Інструкції з нанесення.

* (Ступінь розведення ізолюючого покриття і наносиме кількість залежати від вбирання його основою, їх визначають попередніми пробами на конкретній основі. Проконсультуватися з технічною картою).

Інструкції щодо нанесення

– умови навколишнього середовища та основи:

Температура довкілля: мін. +8°C/макс. +35

Відносна вологість довкілля: < 75 % Температура основи: мін. +5°C/макс. +35 ° C Вологість основи: < 10% - Уникати нанесення у присутності поверхневого конденсату і під прямими лучами сонця. - Для отримання найкращих естетичних та експлуатаційних характеристик матеріалу рекомендується наносити його у зазначених кліматичних умовах та захищати оброблені поверхні від дощу та вологості приблизно на 48 годин. Це забезпечує повне висихання та правильну полімеризацію, для якої потрібно близько 10 днів. - Якщо протягом 10 днів оброблені поверхні піддаються впливу дощових потоків, то можуть утворитися вертикальні напівпрозорі смуги. Це не погіршує властивості матеріалу, а самі смуги усуваються промиванням або внаслідок подальших дощів. - Нанесення на поверхні із сольовими вицвітами або піддані висхідної вологості не гарантує адгезію покриття з основою, тому потрібна попередня санація стін зневоднюючою штукатуркою NEPTUNUS та подальшим фарбуванням силоксановим засобом NEPTUNUS. - ACRISYL INTONACHINO готове до застосування та не вимагає додаткового розведення. - Розмішати матеріал перед нанесенням. - Інструменти: пластикова кельма.

– Кількість шарів: 2. Нанести матеріал на основу рівномірно пластиковою кельмою і розрівняти до того, як на поверхні почне утворюватися плівка, виконуючи кругові рухи для створення ефекту штукатурки.

– Інструменти очищають водою одразу після використання.

– Приблизні витрати: 2,2-2,4 кг/м2 у 2 кулі, на основах із середньою пористістю. Рекомендується провести попередню пробу

на конкретній фактичній витраті

ТОНУВАННЯ

Потрібний
тінтометричною системою Marcromie

Крім того, матеріал можна забарвити красителями COLORADO серія 548.

При використанні матеріалу з різних партій рекомендується змішати між собою різні партії, щоб уникнути легких відмінностей у відтінку. При зовнішніх роботах рекомендується завжди користуватися матеріалом однієї партії від кута до кута. Якщо обставини змушують розпочати нову партію матеріалу, не закінчивши стіни, то не робити явною межі переходу відтінків. Використовувати для переходу прорізи, випуклий декор, виступи, кабелі та ін.

ЗБЕРІГАННЯ

Максимальна температура зберігання: +30°C

Мінімальна температура зберігання: +5°C

основі для

визначення

відтінок

отримують

Термін зберігання в оригінальних нерозкритих упаковках та при зазначеній температурі: 2 роки.

ВКАЗІВКИ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

Граничне значення EU (дир. 2004/42/EC)

Кат. C: фарби для зовнішніх стін на мінеральній основі (на водній основі): 75 г/л (2007) / 40 г/л (2010)

ACRISYL INTONACHINO Макс. вміст: 40 г/л ЛОВ

– шкідливий для організмів, що мешкають у воді; може надавати довгостроковий негативний вплив на водойми.

– Зберігати у місцях, недоступних дітям

-Не викидати залишки у каналізацію

– Працювати в захисному одязі та рукавичках

– при проковтуванні негайно звернутися до лікаря і показати тару або етикетку.

Маркування етикеткою з зазначенням опасности згідно з Директивами 67/548/СЕЄ та 1999/45/CE з наступними змінами та уточненнями.

Транспортування, застосування та зберігання матеріалу виконуються згідно з діючими гігієнічними нормами і технікою безпеки; дати відходам повністю висохнути та здати у спеціальні відходи. За додатковою інформацією звернутися до карти безпеки.

ПОЗИЦІЯ ТЕХЗАВАННЯ

Акрил – силоксанове покриття з ефектом штукатурки. Нанесення на підготовлені поверхні ACRISYL серія 461, на базі акрил – силоксанового сополімеру у водній емульсії, крем’янистих наповнювачів та мармурової крошки завтовшки в середньому 1.2 мм у дві кулі.