Фактурні покриття для фасадів в Одесі

Не просто матеріали: творчість, атмосфера, емоції

ACRISYL DECORA

ДЕКОРАТИВНЕ АКРИЛ-СИЛОКСАНОВЕ ПОКРИТТЯ З ЕФЕКТОМ ГРАНІТУ І БЛИСЧИМИ КРИСТАЛАМИ ДЛЯ ФАСАДІВ, ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВІ І ВОДОРОСТЕЙ

Acrisyl grana finissima

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВЕ НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З КОМПАКТНИМ ЕФЕКТОМ НАЙТОЧНІШОЇ ЗЕРНІСТОСТІ – ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТЕЙ. РОЗМІР ГРАНУЛ: 0,6

Acrisyl kp 1

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВЕ НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ ДРІБНОЇ ЗЕРНИСТОСТІ – ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТЕЙ. РОЗМІР ГРАНУЛ: 1mm

Acrisyl intonachino

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВЕ НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З КОМПАКТНИМ ЕФЕКТОМ ДРІБНОЇ ЗЕРНИСТОСТІ – ЗАХИСТ ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТЕЙ. РОЗМІР ГРАНУЛ: 1,2

Acrisyl pittura riempitiva

ВОДОЕМУЛЬСІЙНИЙ АКРИЛ-СИЛОКСАНОВА ВИРІВНЮЮЧА ФАРБА ДЛЯ ЗОВНІШНИХ СТІН – ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТЕЙ

Acrisyl fondo finitura

АКРИЛ-СИЛОКСАНОВА ЗАПОЛНЮЮЧА ФАРБА, ЩО ВИРІВНЮЄ, ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ – ЗАХИСТ ВІД ПЛІСНЯВИ І ВОДОРОСТЕЙ

Veneziagraf

НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З ЕФЕКТОМ ШТУКАТУРКИ ДРІБНОЇ ЗЕРНИСТОСТІ. РОЗМІР ГРАНУЛ: 1,2

VENEZIAGRAF COMPACT

НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З КОМПАКТНИМ ЕФЕКТОМ ДРІБНОЇ ЗЕРНИСТОСТІ. РОЗМІР ГРАНУЛ: 1,2

Veneziagraf 1,8

НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З ЕФЕКТОМ ШТУКАТУРКИ, РОЗМІР ГРАНУЛ: 1,8

STILE RESTAURO COMPACT

НАСТІННЕ ПОКРИТТЯ З ЕФЕКТОМ РУСТИК, РОЗМІР ГРАНУЛ: 1,8

INTONACHINO MINERALE

ПОКРИТТЯ НА ОСНОВІ ВІЗНИ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ РОБОТ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
Декоративная штукатурка и покраска стен
ЧОМУ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ З НАМИ?
Диплом

ДИПЛОМОВАНІ ФАХІВЦІ

Палитра

ШИРОКИЙ ВИБІР ПАЛІТРИ МАТЕРІАЛІВ

ВИГІДНІ ЦІНИ

ВИЇЗД ЗАМІРНИКА

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВИКОНАНИХ РОБОТ

Фактурні декоративні покриття купити в Одесі

Архітектура приватного будинку завжди відображає почуття стилю його власника. Екстер'єр будівлі здатний підкреслити тонкий смак господаря та багато розповісти про його характер. Що ж надає будинку той самий, неповторний, індивідуальний вигляд? Крім самої архітектури будівлі, це звичайно ж, оздоблення фасаду - різноманітні фасадні декоративні покриття, купити в Одесі які Ви можете у нас, у салон-магазині ViDecor Studio.

Фактурні покриття для фасадів в Одесі

Фасадні декоративні покриття бувають різних видів та якості. Вони відрізняються не тільки палітрою кольорів, але також фактурою, типом і розміром зернистого наповнювача, а також видом сполучної речовини. У широкому асортименті декоративних покриттів, представлених на ринку, необізнаній людині досить складно зробити правильний вибір. Вимоги, які пред'являються до фасадних покриттів обґрунтовано суворіші, ніж вимоги до елементів внутрішнього оздоблення, адже їхні завдання набагато складніші. Фасадні декоративні покриття покликані не тільки прикрасити Ваш будинок і надати йому індивідуальності, але також захистити будинок від вологи, пліснявого грибка, ультрафіолету, атмосферних та інших негативних впливів.

Якщо Ви шукаєте, де купити якісні, красиві та надійні фактурні покриття для фасадів в Одесі, а також отримати грамотну професійну консультацію щодо вибору необхідного покриття – ласкаво просимо до салон-магазинViDecor Studio. Який би матеріал для декоративного оздоблення Ви не шукали – декоративне акрилове покриття або рідкий травертин, – ми допоможемо Вам підібрати та купити матеріал, що оптимально підходить для Ваших потреб.

Фасадна штукатурка купити Україна

На сьогоднішній день, популярністю користується особлива фасадна штукатурка – рідкий травертин. За допомогою цього натурального декоративного покриття можна легко отримати пористу структуру поверхні та фактуру натурального каменю травертину. Рідкий травертин має таку ж гідну міцність і зносостійкість, як і популярне декоративне акрилове покриття, він стійкий до миючих засобів і відповідає всім найсуворішим вимогам, яким повинна відповідати фасадна штукатурка. купити в Україні рідкий травертин преміум-якості за вигідною ціною найкраще в салон-магазиніViDecor Studio.

Фактурні декоративні покриття купити в Одесі

Салон-магазинViDecor Studio пропонує Вашій увазі найкращі оздоблювальні матеріали в Україні. Ми є офіційним представником італійської компанії San Marco – лідера у сфері виробництва декоративних покриттів преміум-класу. Продукція San Marco відрізняється не тільки найвищою якістю, але також екологічністю та відповідністю найсуворішим європейським стандартам безпеки. Якщо Вам потрібні якісні фасадні декоративні покриття - купити в Одесі оздоблювальні матеріали знаменитого бренду за найвигіднішою ціною, найкраще у офіційного представника компанії - ViDecor Studio.

Декоративні покриття

Індивідуальні особливості зовнішнього вигляду вашого будинку вигідно підкреслить декоративне покриття стін, виконане за допомогою матеріалів відмінної якості та високої стійкості до зношування. Популярність декоративних покриттів з кожним роком набирає обертів. Пояснюється це їхній справді безмежними можливостями, а також невибагливістю у догляді. Матеріали підходять для внутрішніх робіт та зовнішньої обробки. Салон ViDecor представляє на своєму сайті багатий вибір декоративних покриттів від ТМ San Marco, придатних для оздоблення всередині та зовні будівель. До уваги відвідувачів пропонується широкий спектр декоративних фактур та захисних покриттів для декору. Ви можете реалізувати найскладніший проект обробки вашого будинку і підійде для цього будь-який вид декоративного покриття.

Ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію на майстер-класах, що проводяться представниками компанії на заводі San Marco в Італії, та із задоволенням допоможемо Вам з грамотним підбором декоративного покриття.

Ознайомтеся з повним каталогом, а також дізнайтесь де можна купити декоративні покриття від ТМ San Marco..

З нетерпінням чекаємо на Вас у салон-магазині ViDecor Studio!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?