АКРИЛ-УРЕТАНОВА ВОДОРОЗДІЛЬНА МАТОВА ЕМАЛЬ

MARCOTECH AU10

Marcotech AU 10 – високоякісна водорозчинна емаль на основі акрил-уретанових смол у водній дисперсії та кольорових пігментів з високою стійкістю до світла та пожовтіння. Використовується для оздоблювальних робіт для контактних поверхонь, таких як фарба для плінтуса, меблі, двері та віконні рами, оскільки має такі властивості, як:

висока твердість покриття

Наявність як уретанових, так і акрилових смол гарантує матеріалам Marcotech Au високий поверхневий опір та необхідну еластичність.

-відмінна покриваність –особлива формула матеріалу гарантує йому відмінну покриваність як у сухому, так і у вологому стані.

тривалий термін експлуатації – з створює покриття, що відрізняються особливою стійкістю до абразивних впливів і до речовин, що часто використовуються в домашньому побуті, таким як: масло, жир, кава, вино.

висока стійкість до контакту з жирними речовинами (кремами, маслами та жиром шкіри). Бруд та жир не проникають у шар емалі, що зберігає свою цілісність протягом тривалого часу.

простість використання: завдяки таким якостям, як відмінна здатність заповнювати та розтікатися, емаль наноситься легко та вільно, що дозволяє досягати високої якості обробки у найкоротші терміни. Відсутність ефекту липкості свіжих поверхонь.

Використовується для фарбування внутрішніх та зовнішніх поверхонь, ідеально підходить для дерева, пластмаси та металу після відповідної підготовки.

інструменти
пензель, валик з коротким ворсом, фарбопульти.


вихід
12-14 м²/л на один шар


Шари
2


розчинник
вода


розведення
макс. 5%


розведення
макс. 5%


розведення
15%


тонування
За колірною системою Marcromie


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment