НАПІВМАТНЕ АКРИЛ – УРЕТАНОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГ НА ЦЕМЕНТНІЙ ОСНОВІ

MARCOTECH AU 3D
ЗАМОВИТИ

Покриття однокомпонентне невеликої товщини для підлоги та стін із цементу, для внутрішніх та зовнішніх робіт.
Завдяки складу на основі акрил-уретанових смол у водній дисперсії та фарбуючих пігментів, що володіють високою стійкістю до світла та пожовтіння MARCOTECH AU 3D ідеально підходить для виставкових залів, шоу-румів, залів очікування, комор, непромислових складів та домашніх гаражів.
Матеріал призначений для фарбування внутрішніх приміщень там, де потрібна особлива механічна міцність і легкість очищення.
– Висока міцність поверхні, стійкість до стирання та постійного впливу в місцях проходу, стійкість до гарячих шин.
– Висока опірність до бензину, дизеля та інших розчинників. Бруд і жир не проникають у обробний шар покриття. Матеріал зберігає свої властивості протягом багато часу.
– Має високе зчеплення з поверхнею.
– Легко миється.
– швидко висихає.

інструменти
кисть, валик, фарбопульти


вихід
18-20 м²/л на один шар


Шари
2


розчинник
вода


розведення
10-20%


розведення
10-20%


розведення
10-20%


тонування
За колірною системою Marcromie


Life Cycle Assesment
Life Cycle Assessment


Фарба для бетонної підлоги

Фарба для бетону та інших поверхонь містить у своєму складі безліч пігментів та добавок, які дозволяють знизити вплив зовнішніх факторів на пофарбовану поверхню. До того ж, значно покращується зовнішній вигляд кімнати, оскільки існує можливість підібрати необхідний відтінок емалі зі стовідсотковою точністю.
Фарба для бетонної підлоги відповідає найвищим стандартам якості. Це найкращий вибір для тих, хто знаходиться у пошуку практичного засобу для покриття підлоги з бетону. Виконувати прибирання поверхонь набагато легше після виконання фарбування. Всі забруднення та частинки пилу легко видаляться за допомогою легкого вологого прибирання.