АНТИКОРОЗІЙНА ЕМАЛЬ ІЗ СЛЮДИСТИМ ЕФЕКТОМ San Marco KIRON

KIRON
ЗАМОВИТИ

San Marco KIRON – антикорозійна емаль на основі синтетичних смол, антикорозійних пігментів та ламінарних наповнювачів, що захищає металеві поверхні від корозії.

Її особливий склад виконує такі функції:

– Пасивна дія: антикорозійні пігменти, що містяться в матеріалі, мають пасивну дію і не утворюють корозію.

– Ефект захисного бар’єру: особлива ламінарна структура утворює паралельні шари наповнення всередині плівки, що перешкоджає проникненню води та атмосферних опадів.

– Ефект щита: присутній слюдяний оксид заліза та алюміній перешкоджають доступу ультрафіолетових променів до нижчих шарів, що уповільнює руйнування сполучного.

Антикорозійна емаль KIRON, завдяки своїм властивостям та особливому естетичному вигляду, рекомендується як грунтовка та фінішне покриття для використання на металевих конструкціях з кольорових металів, представлених в умовах підвищеної вологості або промислового, або морського середовища.

Для покращення стійкості до абразивної дії можливе повторне фарбування за допомогою глянсового або сатинованого покриття DECORFILM OPACO 3740238, UNIMARC FINITURA LEGNO s. 318 або безбарвного покриття UNIMARC FINITURA CERATA 3120300.

инструментыінструменти
кисть, валик, фарборозпилювач, фарборозпилювач Airless

краскопультрозведення
8% макс.

шариШари
1-2

вихід
8-10 м ² / л на один шар

розчинник
cкипидар 5200010 або cинтетичний розчинник 5210011

маркування відповідно до
європейськими нормами UNI EN 15824

Marcromie
За колірною системою Marcromie

розведення
0-3%

розведення
0-3%