Декоративна штукатурка San Marco в Одесі

Каталог декоративних штукатурок San Marco.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Суворий, ексцентричний, мультикультурний, класичний, урбаністичний, люксовий …

Декоративная штукатурка и покраска стен
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Декоративна штукатурка

Переваги та особливості декоративної штукатурки.

Штукатурка декоративна є якісним, сучасним матеріалом, який дозволяє створити рельєфну, ефектну поверхню. Найчастіше це прекрасна альтернатива звичним шпалерам чи фарбі. Обмежень щодо застосування даного оздоблювального матеріалу немає. До того ж велика різноманітність кольорів та відтінків дозволяє втілити будь-яку, у тому числі найбільш складну дизайнерську ідею.

У деяких випадках декоративне шпаклювання стін виконується із застосуванням трафаретів та малюнків. Це дозволяє зробити інтер’єр оригінальним, що повністю відповідає дизайнерській ідеї оформлення приміщення.

У салоні ViDecor представлена ​​декоративна штукатурка від відомого виробника San Marco. Асортимент вразить навіть найвибагливіших покупців. Всі види декоративних штукатурок відрізняються такими перевагами та характеристиками:

  • екологічна чистота та безпека у застосуванні;
  • простість використання та нанесення;
  • відповідність високим стандартам якості;
  • можливість безшовного нанесення з формуванням єдиного покриття без стиків;
  • висока міцність готового покриття, відсутність покриття воском;
  • наявність оздоблювальних матеріалів на різних засадах (мінеральна, акрилова, силоксанова).

Купуючи один з видів декоративної штукатурки в нашому салоні, кожен покупець отримує високоякісну продукцію, яка представлена ​​величезною різноманітністю кольорів, відтінків і колекцій. В наявності матеріали для внутрішніх та зовнішніх робіт. За бажанням замовника додатково купується декоративна штукатурка на кухні із захистом від вологи.
Декоративна штукатурка дозволяє оформити поверхню із різними ефектами. У салоні представлені матеріали з ефектом старовини, перламутру, травертину, піску, мармуру. Не менш привабливо виглядають покриття з ефектом різнокольорових кристалів, шовку муарового, вельвету. Простір для фантазії дизайнера не обмежений.

Незалежно від загальної концепції оформлення фасаду будинку або його внутрішніх приміщень, кожен покупець зможе підібрати оздоблювальний декоративний матеріал, який виглядатиме найбільш виграшно та ефектно.
Салон ViDecor представляє всі необхідні матеріали для якісного та професійного оздоблення та декорування стін. Кожне декоративне оздоблення стін відрізняється екологічною безпекою та чистотою.

Декоративна штукатурка види:

Усі види декоративної штукатурки поєднують у собі останні наукові розробки та сучасну естетику. Завдяки придбанню декоративних оздоблювальних матеріалів, вдається створити простір, який відрізнятиметься затишком, комфортом та естетикою. Враховуючи можливість кольорування кожного матеріалу, покупець може створити унікальне покриття, яке виконуватиме як декоративні, так і захисні функції. Шпаклівка ціни, представлені в нашому салоні, відрізняються демократичністю.

Придбання якісних оздоблювальних матеріалів. Всі види декоративної штукатурки, яка представлена ​​в салоні ViDecor, виготовлені відомою італійською компанією San Marco. Для придбання подано фактурні покриття, матеріали для зовнішнього та внутрішнього використання, захисні склади для декору. Усі оздоблювальні матеріали відповідають високим стандартам якості.
Декоративна штукатурка від San Marco представлена ​​великим асортиментом колекцій. Відтінки та ефекти матеріалу вражають своєю різноманітністю. Кожен покупець підбере штукатурку відповідно до вимог, що висуваються до оформлення приміщення. Декоративна штукатурка Одеса поєднує в собі високу якість та доступні ціни.

Декоративне оздоблення стін

Сучасні варіанти декоративного оздоблення стін представлені великою різноманітністю матеріалів. Довговічність, безпека застосування, естетична привабливість та широкий вибір колірних рішень – характеристики декоративних покриттів для стін. За допомогою правильно підібраного матеріалу вдається вдало виділити будинок із сірої маси інших будівель. У разі успішного застосування вибраних матеріалів зберігається загальна концепція архітектури. Декоративне оздоблення стін підкреслює індивідуальність та неповторність будівлі.
На сьогоднішній день є можливість придбати декоративну штукатурку як для фасаду, так і для інтер’єру. Відсутність обмежень при використанні, легкість у догляді та простота нанесення роблять декоративні оздоблення особливо популярними у сучасному дизайні та будівництві.
Для того, щоб придбати декоративну штукатурку, рекомендуємо звернутися до асортименту салону ViDecor. У нас представлені виключно якісні оздоблювальні матеріали відомої компанії San Marco. Декоративна штукатурка купити, захисні матеріали та фактури – все це є доступним для придбання в салоні ViDecor.

Побачить ь реалізовані об’єкти також можна перейшовши за посиланням @videcorstudio

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Потрібна допомога у виборі матеріалу? Хочете прорахувати вартість? Потрібна консультація експерта?