XTROWEL

ПРОФЕСІЙНИЙ ШПАТЕЛЬ-КЕЛЬМА З СПЕЦІАЛЬНОЇ НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ ДЛЯ ВІДПОВІДНИХ МАТЕРІАЛІВ І МІКРОБЕТОНУ

Артикул РОЗМІР ЦІНА, EUR
21060 200х80mm 52
21061 240х100mm 55

ПРОФЕСІЙНИЙ ШПАТЕЛЬ-КЕЛЬМА ДЛЯ МАЙСТРІВ-ДЕКОРАТОРІВ

Тепер ми готові представити світові цей чудовий інструмент!

В результаті спільної роботи з майстрами декораторами був створений новий інструмент, який координально відрізняється від того, що вироблялося до цього, і ми пишаємося цим: XTROWEL.

Тільки після того, як прототип був ретельно випробуваний тепер ми можемо представити новий інструмент усьому світу! Існувала величезна потреба у такому інструменті, оскільки це вирішення величезної проблеми при поліруванні вапняних матеріалів (марморино, венеціанська штукатурка тощо). Звичайний інструмент з нержавіючої сталі зазвичай залишає зайву чорноту при поліруванні і причина цього тип нержавіючої сталі леза.

Ми витратили місяці в пошуку нового типу нержавіючої сталі і тепер ми перша компанія в Італії, яка має контракт на постачання цієї зовсім нової сталі на молекулярному рівні, у порівнянні зі звичайною нержавіючою сталлю, яка зазвичай використовувалася. Не йдеться тільки про покриття леза, ми створили все лезо цілком з цієї сталі!

XTROWEL це революційний інструмент, тому що його лезо створено зі сталі, яка до цього ніколи не застосовувалася, абсолютно відрізняється за якістю від інших інструментів. Ви зможете виконувати полірування з будь-яким зусиллям і скільки завгодно часу.