Шпатель для декора ELITE PRO

ЕЛІТНА МАЛКА ПРЕМІУМ КЛАСУ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ

 

Артикул РОЗМІР ЦІНА, EUR
21090 200х80mm 38,3
21091 240х100mm 39,51

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ШПАТЕЛЬ-КЕЛЬМА ДЛЯ МАЙСТРІВ-ДЕКОРАТОРІВ

Шпатель-кельма – це інструмент для нанесення декору з нержавіючої сталі з алюмінієвою ручкою, покритою 18 каратним золотом! Гідний інструмент для професіоналів! Отримуйте задоволення від роботи! Всім своїм виглядом наголошує на рівні майстерності власника! Обробка леза дозволяє досягти ідеального результату. Elite Pro слідує кожному руху ваших рук. Легкість та плавність руху по стіні, легка ергономічна гумова ручка. Результат виправдає ваші очікування.

  • Лезо з полірованої нержавіючої сталі
  • Трапецієподібне лезо із закругленими краями
  • Ректифіковане лезо
  • Прогумована рукоятка
  • Позолочена 18-ти каратним золотом алюмінієва ручка
  • Ексклюзивна упаковка

СВОБОДА РУХІВ

Відкрийте для себе роботу по новому – “без зайвих зусиль”! Завдяки гнучкості своєї сталі, Marmorino tools Elite Pro дозволяє досягти максимального результату, адаптуючись до будь-якої поверхні стіни.

ДОСТИГАЄ КОЖНИЙ КУТ

Все відбуватиметься так, як ви це собі уявляєте. Кожна деталь під контролем: трапецієподібна форма дозволяє досягти будь-якого кута. Ваші очікування будуть виправдані.

ПОВАГА ДО ВАШОЇ ТВОРЕННЯ

Завдяки ректифікованому лезу Elite Pro ви впевнені в тому, що не пошкодите вапняну поверхню при поліруванні: Elite Pro – це те, чого ви чекали, невід’ємний інструмент для вапняних матеріалів.
Інструмент повністю готовий до роботи з моменту його придбання.

ЗАМОВИТИ