Фарбування стін фарбою: яку фарбу купити та як правильно провести роботи

На сьогоднішній день у світі існує безліч варіантів обробки стін: шпалери, фарбування стін фарбою, декоративна штукатурка, обробка за допомогою натурального або штучного каменю, і навіть варіант, що набирає популярності, – обробка ламінатом.

Однак, якщо Ви людина, яка цінує можливості, які дарує фарбування стін фарбою:

  • легкість твору обробки та подальшої зміни колірного настрою інтер'єру у разі потреби
  • здатність відтворити неймовірно естетичний шовковистий ефект, відтворити структуру оксамиту або просто подарувати стінам однорідне та елегантне матове покриття
  • можливість найтоншим чином підібрати необхідний відтінок,

– тоді в цій статті ми поговоримо про те, якою є декоративна фарба для стін, якою фарбою пофарбувати стіни в приміщенні з підвищеною вологістю, а яку краще використовувати для житлових приміщень зі звичайним мікрокліматом, а також про те, як звична і знайома всім з дитинства фарба може виявитися довговічним, миючимся та стійким до механічних впливів, покриттям.

Покраска стен краской
Покраска стен водоэмульсионной краской

Фарбування стін водоемульсійною фарбою

Один із найпопулярніших видів фарби, знайомий практично кожному, – ndash; знаменита «водоемульсійка». Фарбування стін водоемульсійною фарбою – легкий і швидкий процес, який, до того ж, не ускладнюється неприємним запахом матеріалу. Додатковим плюсом водоемульсійної фарби є той факт, що виникли при фарбуванні поверхні бризки або потіки фарби. можна легко витерти звичайною вологою тканиною. Всі ці переваги роблять цю групу фарб дуже популярним оздоблювальним матеріалом.

Однак мало хто знає, що сучасні європейські виробники вивели стару добру «водоемульсіонку» на зовсім інший рівень. Тепер це не просто легка біла фарба, що розводиться водою, чиє призначення найчастіше обмежується шляхетною метою освіжити колір стелі. Сьогодні, водоемульсійні фарби мають підвищений ступінь покриваності, що дозволяє досягти дуже глибоких, інтенсивних і насичених відтінків. Крім того, всупереч усталеному стереотипу, водоемульсійні фарби можуть бути супермиючими і дуже стійкими до механічних впливів. Всі ці якості сучасних водоемульсійних фарб дозволяють ширше застосовувати їх для оформлення інтер'єру: на сьогоднішній день, в лінійці європейських виробників, «водоемульсійка» займає почесне місце, як надійна та красива декоративна фарба для стін. А ось про те, як проводиться фарбування стін водоемульсійною фарбою, – ndash; Ви можете почитати тут.

Фарба для стін з ефектом оксамиту або шовку

Якщо Ви віддали перевагу фарбуванню, як способу обробки стін, але давно не стикалися з цим оздоблювальним матеріалом, – можливості сучасних фарб здатні стати для Вас дивовижним відкриттям. Сьогодні, фарбування стін фарбою з різними додатковими ефектами – здатна перетворити Ваш інтер'єр на справжній витвір мистецтва.

Наприклад, акрилова декоративна фарба для стін з ефектом шовку створює візуальне відчуття, що стіни Вашого житла обтягнуті дорогою тканиною. При фарбуванні перламутрові частки, що входять до складу фарби, створюють на стінах переливи дивовижної краси, що нагадують переливи шовкових ниток. «Шовкові» фарби відносяться до преміум сегменту лакофарбових матеріалів, вони дуже стильно і дорого виглядають в інтер'єрі, завдяки чому завоювали серця багатьох споживачів.

Якщо Вам більше до душі фарба для стін з ефектом оксамиту – спеціальні акрилові фарби на водній основі не тільки ідеально передають всю глибину і ніжність текстури оксамиту або велюру, але також мають високу стійкість до механічних пошкоджень: миття, подряпини, стирання, а також не чутливі до перепадів температури. Ці якості роблять «оксамитову» фарбу ідеальним покриттям для приміщень, де потрібна підвищена стійкість до миття та механічного зносу.

Краска для стен с эффектом бархата или шёлка
Какая краска для стен самая лучшая?

Яка фарба для стін найкраща?

Вибираючи матеріал для фарбування поверхні, легко заплутатися у різноманітності пропозицій сучасного ринку лакофарбової продукції. Важко однозначно відповісти на питання, яка фарба для стін найкраща. комусь до душі перламутрові переливи фарби для стін з ефектом шовку, іншій людині більше подобається камерна обстановка, яку подарує "оксамитова» фарба, а хтось отримуватиме естетичне задоволення від насиченої, однотонної водоемульсійної фарби.

Колер для фарби для стін

Говорячи про вибір матеріалу для фарбування, не можна оминути питання підбору потрібного Вам відтінку. На сьогоднішній день, хороші виробники пропонують до продажу відтінок для фарби для стін. Навіщо він потрібен, і чому б не купити фарбу, яка вже має певний колір? Дизайн сучасних інтер'єрів часто вимагає дуже точної відповідності певній колірній гамі. Це робить вибір фарби потрібного кольору – дуже складним та клопітким заняттям. Саме тому, хороші виробники, пропонують колір для фарби, який дозволить Вам досягти саме того відтінку, який необхідний для Вашого інтер'єру.

Можливості сучасних фарб – Воістину, безмежні і здатні задовольнити практично будь-який запит споживача. Тому, підбираючи фарбу для фарбування стін – вибирайте продукцію надійного європейського виробника та керуйтеся лише особистими смаковими уподобаннями – це дозволить Вам втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.