5 прийомів, які допоможуть зробити інтер’єр дорожчим

Плануючи те, як виглядатиме будинок після оздоблювальних робіт, всі ми хочемо отримати не тільки вишуканий і практичний, але також стильний і, що вже кривити, душею, дорогий інтер’єр, що нагадує фотографії з модного журналу або соціальних мереж селебріті.

Однак, не маючи фінансових можливостей знаменитих людей, багато хто думає, що зробити інтер’єр дорогим – їм не під силу. Це не так! У цій статті ми розглянемо 5 прийомів, які допоможуть зробити інтер’єр дорожчим без особливих фінансових витрат.

Як зробити інтер’єр дорогим: його величність колір

Чи звертали Ви увагу, що люди, які купують дорогий одяг, рідко вибирають нудні кольори, як правило, вони носять речі яскравих, насичених відтінків, сміливо поєднуючи їх між собою. У цей же час недорогий одяг на ринках варіює від чорного, темно-коричневого, блякло-сірого і хакі – до тьмяного бежевого.

Колірний настрій відіграє величезну роль у сприйнятті інтер’єру, і, якщо Ви хочете зробити інтер’єр дорогим, – не бійтеся експериментувати з яскравими та насиченими квітами, а також матовими фарбами глибоких відтінків. Правильно підібрати стильне поєднання кольорів Вам допоможе одна з наших попередніх статей.

Акцентні меблі

Всі ми знаємо проакцентній стіні, але один із способів зробити інтер’єр дорожчим – акцентний предмет меблів. Найчастіше роль акцентного предмета виконує диван. Забудьте застарілий дизайнерський прийом з диваном, виконаним у блідих, нейтральних відтінках: яскраве оббивка з якісної тканини, а також її нетривіальне колірне рішення – змусить Ваших гостей думати, що ця деталь інтер’єру дісталася Вам за неймовірну суму грошей.

Увага до деталей та магія благородних металів

Якщо Ви хоч раз займалися ремонтом, то, напевно, знаєте, що найбільша стаття витрат, як не дивно, – це різні дрібниці: меблева фурнітура, крани у ванній, рами для дзеркал. Але саме ці предмети здатні візуально зробити бюджетні меблі та інтер’єр – дорогими.

Замініть стандартні ручки меблів – нетривіальнішими моделями, які можна купити за невеликі гроші на будь-якому стихійному ринку; звичайні крани з нержавіючої сталі – латунними варіантами, а пластикові рами дзеркал – красивими металевими аналогами. Не забувайте «рифмувати» предмети – наприклад, латунний кран доповніть незвичайним світильником з мідним абажуром або парочкою невеликих ваз, виконаних у тому ж кольорі, а по можливості, з того ж чи схожого металу.

Текстиль

Складно уявити собі дорогий інтер’єр без дійсно якісних штор, адже у візуальному сприйнятті простору текстиль грає одну з провідних ролей. Неправильно підібрані штори здатні повністю вбити стилістичну задумку інтер’єру, не кажучи вже про те, як сильно вони можуть здешевити інтер’єр візуально.

Тому, якщо Ви хочете зробити інтер’єр дорогим, подбайте про якісні штори з гарної, щільної тканини.

Реч з історією як особливість інтер’єру

Надати інтер’єру глибину, а також дорогий і шляхетний вигляд здатний лише один антикварний предмет, який виглядає так, ніби колись він належав знатному роду європейських аристократів. Ваза, крісло, скульптура, дзеркало або картина – це може бути будь-що, головне, щоб ця річ несла в собі частинку історії.

Ну і найголовніше: у дорогому інтер’єрі завжди має бути багато світла, повітря та простору, тому, закінчивши оформляти інтер’єр, не забувайте підтримувати його в чистоті та не захаращуйте простір різними дрібницями.